راهبرد معاصر

آیا با آمریکا می‌توان مجدد پشت میز مذاکره نشست؟
کنکاش یک مسئله پرتکرار از دریچه ای متفاوت؛

آیا با آمریکا می‌توان مجدد پشت میز مذاکره نشست؟

ترامپ خواهان مذاکره مجدد با ایران در آینده نزدیک مبتنی بر استراتژی موازنه ضعف است. امید دارد ایران را به پای میز مذاکره بازگرداند، امتیازاتی بدهد و در مقابل برگ ­های برنده ایران را بستاند و پس از مدتی به بهانه ای زیر تمام نتایج مذاکرات مجدد بزند.
چرا نتانیاهو به برگزاری

چرا نتانیاهو به برگزاری "سیرک‌‌‎سیاسی" در سازمان ملل اصرار دارد؟

رژیم صهیونیستی در دو جبهه داخلی و خارجی با مشکلات بسیاری روبروست و تقلای نتانیاهو طی یک دهه اخیر برای فرار از این مشکلات و انحراف اذهان عمومی ساکنین سرزمین های اشغالی از موضوعات داخلی به سوی دشمن تراشی و نفرت آفرینی از جمهوری اسلامی بوده و همین، یکی از دلایل اصرار او به برگزاری "سیرک‌سیاسی" در سازمان ملل شده است.
با گروهک عامل حمله تروریستی اهواز آشنا شوید

با گروهک عامل حمله تروریستی اهواز آشنا شوید

سخنگوی یکی از گروهک‌های تروریستی و تجزیه‌طلب در گفتگویی مسوولیت حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز را بر عهده گرفت. در این گزارش با سوابق گروهک جنایتکار «الاحوازیه» بیشتر آشنا خواهید شد.
صلاح مردم و نحوه تعامل با آمریکا؛ مذاکره یا عدم مذاکره؟

صلاح مردم و نحوه تعامل با آمریکا؛ مذاکره یا عدم مذاکره؟

ترامپ با علم به اینکه در شرایط فعلی دولت و حاکمیت تن به مذاکره با آمریکا نمی دهند بسته پیشنهادی خود را روی میز ایران قرار داده تا به زعم خود، توپ را در زمین ایران بیاندازد. تعمیق شکاف در بین افکارعمومی و موافقان و مخالفان مذاکره در جامعه ایرانی و همچنین همراه سازی اتحادیه اروپا با سیاست های خصمانه علیه جمهوری اسلامی با القای اینکه ایران دست دوستی آمریکا را رد کرده و از مذاکره سر باز می زند.