راهبرد معاصر

چرا 63 درصد ایرانی ها برنج خارجی مصرف می کنند؟ + فیلم مصاحبه جنجالی کیروش و حمله به پرسپولیس + فیلم قانون جدید بیمه شخص ثالث 97/ بیمه شخص ثالث راننده محور می شود شرایط معافیت سه خواهری سربازی هدف دشمن از ایجاد التهاب در نظام بانکی چیست؟ تهدید کاخ سفید با موشک ضدتانک مجری "پرس‌تی‌وی" در آمریکا بازداشت شد از علف گربه چه مي دانيد؟ قیمت طلا و سکه و دلار / 25 دی 97 آیا کانال ویژه ارتباط مالی ایران و اروپا (SPV) به سرانجام می رسد؟ افشای عناصر پشت پرده سازنده مستند ضدایرانی "بهتان برای حفظ نظام" سود صنعت اسب تضمین شده است/ 100 میلیارد یورو گردش مالی صنعت اسب در اروپاست بررسی وضعیت صنعت پرورش اسب در مستند "منهای نفت" + تیزر صنعت اسب را به متخصصان واگذار کنید ماجرای شایعه فرار علی انصاری+ عکس و فیلم پیامدهای افزایش بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی وراهکارهای پیش رو وزیر اقتصاد از کاهش قیمت دلار خبر داد سوخو به دنبال فروش هواپیما به ایران رهبر کره شمالی به چین رفت حذف 4 صفر از پول ملی راهگشای کوتاه مدت و درمان موقتی است عدم شفافیت در واگذاری ها، خصوصی سازی را ناکارآمد کرده است دست‌های پنهان، مانع رشد صنعت چای ایران حذف کنکور 98/ زمان اعلام لیست رشته های بدون کنکور "ایرگزیت"؛ فرجام یک برجام "ایرگزیت"؛ فرجام یک برجام به منظور ایجاد ثبات در بازار، نظارت به تنهایی کارساز نیست مستند منهای نفت: هر بوته چای، به اندازه یک بشکه نفت ارزآوری دارد ثبت نام سهام عدالت 97 صحت دارد؟ بنای تخریب هاشمی را نداشتم علت بوی بد تهران چیست؟ ورود سامانه بارشی جدید به ایران از چهارشنبه اخراج 10 درصد کارمندان دولت از نظر نماینده مجلس قیمت طلا و سکه و دلار / 10 دی 97 جدال دلال ها و بانک مرکزی برای تعیین قیمت دلار کبودی بی دلیل نشانه چیست؟ انتقاد آخوندی از دولت قیمت انواع پراید کارکرده + جدول آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام شد علت عجله ترکیه برای اشغال منبج جانشین موقت آیت الله هاشمی شاهرودی در مجمع جزییات جدید طرح مجلس برای مهریه معرفی خرمای ایران در منهای نفت نحوه تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت / www.mob.gov.ir نحوه ثبت نام کارت سوخت خودرو/ مراحل و مدارک ثبت کارت سوخت بانکی و المثنی همه ابعاد تحریم؛ فرصت‌ها و تهدیدها تحریم‌ها به مبادلات ما با شرکت‌های کوچک اروپایی آسیبی نمی‌زند/ نرخ کنونی دلار بالاتر از نرخ واقعی آن است آخرین اخبار واریز بسته حمایتی کارگران 97 / سبد حمایتی کالا اخبار ورشکستگی بانک آینده صحت دارد؟
آیا سند 2030 برای جامعه ایرانی راه‌گشاست؟

آیا سند 2030 برای جامعه ایرانی راه‌گشاست؟

2030 بخشی از پروژه غربی‌سازی جامعه ایرانی است که سعی می‌کند با در دست گرفتن سوژه‌های خبری و حساسیت‌های عمومی، حس نیاز به راهکارهای شهروندجهانی را برانگیزد تا که بتواند چیدمان‌های زندگی غربی را به ویژه در حوزه کودکان و نوجوانان اعمال نماید.

شبکه‌های ضدانقلاب لندنی با تمرکز بر موضوع "زنان ایرانی" چه ماموریتی را دنبال می کنند؟

زنانه‌سازی شهر تا تغییر آرمان‌های زنانه همگی نشانه‌ای است از تغییر مسیر جامعه‌ای که انقلاب اسلامی را به وجود آورد. چنین تغییراتی در کارکرد زنانه جامعه امروز از تربیت نسل به سمت حضور در مدیریت شهری و آزادی‌های نامتعارف با حرکت به سمت تعالی حقیقی بانوان جامعه در تعارض است.

دنیای مدرن و مسئله حجاب؛ کج ­فهمی از مدرنیته و آثار مخرب آن

انقلاب اسلامی، هویتی است که اصولا برآمده از مبارزه و نفی ارزش‌های اومانیستی است. اما اکنون در عصر جدید شاهد چالش‌ها و تضادهای فرهنگی بین انقلاب اسلامی و غرب هست که در این نوشتار یکی از مصادیق عینی آن، یعنی نوع پوشش را محل تامل قرار خواهیم داد.

4 دستورکار کلیدی در سند 2030!

بی‌برنامگی مسئولین نظام آموزش و پرورش و نگاه مادی متولیان به مسئله فرهنگ موجب درک ناصحیح از چیستی و چرایی سند 2030 می‌باشد
۱۲۳