بمب نقل‌وانتقالات در راه پرسپولیس-راهبرد معاصر

بمب نقل‌وانتقالات در راه پرسپولیس

یحیی گل محمدی برای ترمیم خط حمله خود تصمیم گرفته است، مهاجم نساجی مازندران را در نیم فصل خریداری کند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 19
کد خبر: ۲۱۹۱۸۲

به گزارش راهبرد معاصر؛  نساجی مازندران در اولین تجربه آسیایی خود ناکام ماند و موفق به صعود از مرحله گروهی نشد. در روزهای نه‌چندانبمب نقل‌وانتقالات در راه پرسپولیس خوب نساجی در این فصل، درخشش محمدرضا آزادی تبدیل به تنها نقطه روشن تیم مهدی رحمتی شده و هواداران این تیم را به ظهور یک ستاره در خط حمله امیدوار کرد.

 

آزادی یکی از نفراتی بود که ابتدای فصل همراه با مهدی رحمتی از آلومینیوم اراک راهی نساجی شد. او فصل قبل در ۳۱ بازی ۸ بار برای آلومینیوم گل زد و رحمتی امیدوار بود آزادی در نساجی هم روزهای خوب خود با تیم اراکی را تکرار کند. با این حال او در لیگ برتر چندان موفق ظاهر نشده و در ۱۱ بازی تنها ۳ بار گلزنی کرده است. محمدرضا آزادی در لیگ قهرمانان آسیا اما شرایط متفاوتی را تجربه کرده و ستاره نساجی در این رقابت‌ها بوده است. مهاجم ۲۳ ساله نساجی امسال در هر ۶ بازی این تیم در مرحله گروهی به میدان رفته و ۴ بار موفق به گلزنی شد. همین آمار درخشان در لیگ قهرمانان آسیا، توجه یحیی گل‌محمدی را به خود جلب کرده است.

 

در همین راستا شنیدیم قرار است محمدرضا آزادی در نیم فصل دوم جانشین نبیل باهویی شود. یحیی گل‌محمدی هرچند ابتدا به این بازیکن اعتماد نکرد ولی کم کم از او بهره برد تا نبیل حتی به عنوان بازیکن ثابت هم در ترکیب سرخ پوشان به میدان برود. با این حال نبیل باهویی عملکرد ناامید کننده ای در پرسپولیس داشته و حالا طبق ادعای برخی رسانه‌ها، این بازیکن در لیست مازاد یحیی گل‌محمدی قرار گرفته است و او علاقه ای به استفاده از این مهاجم ندارد./ خبرورزشی

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده