چراغ سبز جواد نکونام به منتقدان استقلال-راهبرد معاصر

چراغ سبز جواد نکونام به منتقدان استقلال

در بازی‌های اخیر استقلال برخی از کارشناسان نسبت به تعویض‌های تیم استقلال ایراد می‌گرفتند.
تاریخ انتشار: ۱۹:۲۲ - ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 07
کد خبر: ۲۳۹۷۸۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ تیم استقلال در دیدارهای آخر خود در هفته‌های گذشته به سختی توانست شمس آذر قزوین را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داده و در تبریز مقابل تراکتور به نتیجه تساوی تن بدهد.

گروهی از پیشکسوتان و کارشناسان فوتبالی بر این اعتقاد بودند که تعویض‌های جواد نکونام در مسابقات اخیر نه تنها کمکی به این تیم برای کسب نتایج بهتر و البته راحت‌تر را نکرده بلکه تیم استقلال بعد از تعویض‌ها بیشتر تحت فشار قرار گرفته است.

این انتقادات از بازی شمس آذر قزوین اوج گرفت؛ آنجا که تیم آبی‌پوش تهرانی تا دقیقه ۷۶، ۳ بر صفر از حریف خود پیش بود اما با بیرون رفتن تعدادی از بازیکنان تاثیرگذار استقلال در دقایق ۸۳ و ۸۵ دو بار دروازه‌اش را باز شده دید و از دست دادن دو امتیاز پیروزی مقابل شمس آذر پیش رفت. دقایقی پرالتهاب که قطعا هواداران و قدیمی های این باشگاه آن را فراموش نخواهند کرد.

اما تعویض‌های تیم نکونام در دیدار مقابل ذوب آهن اتفاقی کاملاً متفاوت را برای استقلال رقم زد. در حالی که تیم استقلال در دقیقه ششم بازی از حریف خود عقب افتاده بود با بیرون بردن ایمان سلیمی در همان نیمه اول (دقیقه ۴۲) و سپس جایگزین کردن آرمان رمضانی، پیمان بابایی، جعفر سلمانی و امید حامدی‌فر در نیمه دوم به ترتیب به جای مهرداد محمدی، محمدحسین مرادمند، سید ابوالفضل جلالی و زبیر نیک‌نفس بار تهاجمی تیمش را افزایش داد و در نهایت توانست با تحت فشار گذاشتن تیم خوب محمد ربیعی، در چهارمین دقیقه وقت‌های تلف شده گل برتری را به ثمر برساند.

موضوعی که خیلی از طرفداران استقلال به ویژه پیشکسوت و کارشناسان نسبت به آن حساسیت داشتند و حالا می‌توانند شرایط بهتری را برای تیمشان پیش‌بینی کنند./خبرورزشی

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار