چرا کمیسیون‌های فرهنگی، اجتماعی و قضایی تشکیل جلسه ندادند؟-راهبرد معاصر
دهقان با پزشکیان دیدار کرد قالیباف: رئیس دومای روسیه در مراسم تحلیف «پزشکیان» شرکت می‌کند دیدار رئیس‌جمهور منتخب با خانواده شهید رئیسی وحیدی: اتباع خارجی در ایام اربعین از مرز چذابه تردد خواهند کرد تاکید پزشکیان بر اهمیت تقویت روابط با همسایگان/ بارزانی: روابط ایران و عراق عمیق و دیرینه است پزشکیان در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور صربستان: ایران محدودیتی برای تعمیق و تقویت روابط با صربستان ندارد قالیباف در دیدار «پوتین»: یک‌جانبه گرایی غرب متوقف خواهد شد دیدار سردار قاآنی با فرماندهان و مسئولان ارشد مقاومت باگذشت ۴۴روز از آغاز مجلس؛برخی نمایندگان هنوز کمیسیون ندارند مخبر:‌ دو تحول اساسی در هلال احمر ایجاد شده است قالیباف: مجلس و دولت جدید آماده همکاری همه‌جانبه با «بریکس» است پزشکیان: بدون حمایت مردم نمی‌توان اقدامی انجام داد دیدار محمد باقر قالیباف و رئیس دومای روسیه طرح مجلس برای افزایش حقوق و دستمزد کارگران به میزان تورم پزشکیان: به حمایت همه‌جانبه از ملت فلسطین ادامه خواهیم داد

چرا کمیسیون‌های فرهنگی، اجتماعی و قضایی تشکیل جلسه ندادند؟

با وجود برگزاری نشست‌ ۱۰ کمیسیون تخصصی مجلس و تعیین اعضای عادی و هیئت رئیسه این کمیسیون‌ها، نشست ۳ کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و قضایی تشکیل نشد.
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۷ - ۱۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 30
کد خبر: ۲۴۷۷۱۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ نشست کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای تعیین اعضا و همچنین هیئت رئیسه کمیسیون‌ها برای اجلاسیه اول مجلس دوازدهم عصر امروز برگزار شد.

بر این اساس اعضای 10 کمیسیون از 13 کمیسیون تخصصی مجلس مشخص شدند. با  این حال نشست 3 کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و قضایی به واسطه عدم حدنصاب اعضا برگزار نشد و به جلسه بعد موکول شد. 

یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی تسنیم، با اشاره به علت به حدنصاب نرسیدن نشست امروز کمیسیون اجتماعی گفت: برخی از دوستان که در تلاش‌اند تا کرسی‌های هیئت رئیسه کمیسیون را از آن خود کنند، از آنجا که شرایط را برای این مسئله مناسب نمی‌دیدند طی هماهنگی که با برخی دیگر از اعضای کمیسیون داشتند، در جلسه حاضر نشدند تا در حدفاصل برگزاری جلسه آینده کمیسیون، فرصت رایزنی با سایر نمایندگان را داشته باشند. /تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار