هاشمی: قهرمانان اولویت ما هستند-راهبرد معاصر

هاشمی: قهرمانان اولویت ما هستند

وزیر ورزش و جوانان گفت: همه وظیفه دارند به قهرمانان و ورزشکاران خدمات بدهند، زیرا آنها اولویت ما هستند.
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۵ - ۱۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 06
کد خبر: ۲۴۸۴۱۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ کیومرث هاشمی در جریان بازدید از اردوی تیم پاراقایقرانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولین اردویی است که در رشته‌های پارالمپیکی در آن حضور پیدا می کنیم. از قبل برنامه داشتیم تا از اردوهای تیم‌های اعزامی به المپیک و پارالمپیک بازدید کنیم که این پروسه از هفته گذشته آغاز شد.

 

وی افزود: پاراقایقرانی ۲ نماینده در پارالمپیک پاریس دارد و امروز آمدیم تا با نظرات و مشکلات آشنا شویم. شرایط خوبی موجود است و بچه ها آماده مسابقات پارا می‌شوند.

 

هاشمی اضافه کرد: شرایط دریاچه آزادی نسبت به سال گذشته فوق العاده است. البته مشکلاتی نیز مطرح شد و ما پیگیری خواهیم کرد تا ورزشکاران دغدغه‌ای نداشته باشند.

 

هاشمی: قهرمانان اولویت ما هستند/ قایقرانان مشکل خوابگاه ندارند

 

وزیر ورزش در مورد درخواست ورزشکاران در خصوص قایق و پارو نیز توضیح داد: بله درخواست‌هایی ارائه شد که قول دادیم برای رفع مشکلات کمک کنیم.

 

وی در مورد خوابگاه قایقرانان نیز گفت: این مساله برای سال قبل است که ما آن زمان به وزارت نیامده بودیم. فدراسیون قایقرانی اکنون با ساخت خوابگاه، مشکل را برطرف کرده و حتی اگر بخواهند از خوابگاه آزادی نیز استفاده کنند، مشکلی نیست. همه وظیفه دارند به قهرمانان و ورزشکاران خدمات بدهند، چراکه آنها اولویت ما هستند./ایرنا 

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده