خطیر: نامه را عوامل باشگاه پرسپولیس منتشر کردند-راهبرد معاصر

خطیر: نامه را عوامل باشگاه پرسپولیس منتشر کردند

مدیرعامل باشگاه استقلال ادعای جعل نامه توسط این باشگاه را رد و تأکید کرد این خبر با اهدافی خاص بعد از دربی تهران منتشر شده است.
تاریخ انتشار: ۲۱:۰۱ - ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 19
کد خبر: ۲۱۹۲۶۶

به گزارش راهبرد معاص؛ علی خطیر بعد از برتری 4 بر صفر استقلال مقابل نساجی مازندران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. من تبریک می‌گویم به هواداران استقلال، بازیکنان پرتلاش و کادر فنی باغیرت تیم‌مان. ما امروز توانستیم با تمرکز بالا و یک بازی خوب در طول 90 نتیجه‌ای دلچسب کسب کنیم. هرچند تیم مقابل ما نساجی بود که تیم دوم من است و تیم شهر من، ولی امیدوارم این نتایج پرگل در بازی‌های بعد استقلال هم اتفاق بیفتد و بتوانیم این مسیر موفقیت را آرام آرام طی کنیم.

وی در ادامه در مورد موضوع جعل نامه فدراسیون فوتبال توسط باشگاه استقلال گفت: من خیلی متأسفم برای یک مقام ارشد فدراسیون فوتبال که بدون هیچ دلیلی اصلاً به خودش جرأت داده است که یک نامه را با عنوان جعل از سوی باشگاه ما تولید کند! من واقعاً متأسفم که این اتفاق افتاده است و با آقای تاج به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال هم صحبت کردم و ایشان قول داده است که به جد این مسئله را پیگیری کند. نمی‌دانم چه بگویم. حتی تولید این نامه اشتباه بود و بیرون دادن آن خیانت. کلی نامه محرمانه در فدراسیون وجود دارد. بعد از دربی و آن همه فشاری که از باشگاه پرسپولیس آمده بود، این نامه منتشر شد. این نامه از طرف عوامل باشگاه پرسپولیس منتشر شده است. اینکه این نامه چطور به دست عوامل باشگاه پرسپولیس رسیده است، خودش جای سؤال دارد. من متأسفم. این نامه را هدفمند رسانده‌اند به دست باشگاه پرسپولیس و عوامل این باشگاه. من با کل خبرگزاری‌ها این موضوع را چک کردم. آنها عنوان کردند نامه یادشده از طرف یکی از عوامل مهم باشگاه پرسپولیس به دست آنها رسیده است. من اسم نمی‌آوردم.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: کمیته‌های اخلاق و انضباطی این موضوع را پیگیری کنند که این عنوان جعل اصلاً چطور به باشگاه استقلال منتسب شده است و چطور چنین نامه‌ای را بیرون دادند. یک نامه‌ای را به اشتباه تولید کردند و آنها را بیرون فرستادند! من خیلی ناراحتم بابت این اتفاق و از رئیس فدراسیون خواهش می‌کنم موضوع را پیگیری کنند. من نمی‌توانم این موضوع را بپذیرم. در فدراسیونی که روزانه نزدیک به 200 نامه محرمانه می‌رسد، چنین نامه‌ای بیاید از درگاه فدراسیون فوتبال خارج شود و این نامه هدفمند در رسانه منتشر شود و باشگاه استقلال تحت فشار قرار بگیرد، درست نیست.

خطیر با تأکید بر اینکه هیچ رابطه دوستانه‌ای با دبیرکل فدراسیون فوتبال ندارد، تأکید کرد: این دلیل نمی‌شود که آقای ممبینی غرایض شخصی خود را در مسائل کاری‌اش دخالت دهد. من به آقای ممبینی هشدار می‌دهم که این آخرین بار باشد که چنین اقدامی صورت می‌گیرد، چون در صورت تکرار قطعاً رفتار باشگاه استقلال متفاوت خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که «آیا استقلال در نیم‌فصل بازیکن جدید جذب می‌کند؟»، گفت: حتماً ما تیم را در نیم‌فصل تقویت می‌کنیم و ان‌شاءالله بتوانیم در نیم‌فصل دوم در همین مسیر موفقیت تیم را حفظ کنیم، ولی خیلی نگرانم با این اتفاقات و حواشی که برای باشگاه استقلال به صورت هدفمند ایجاد می‌کنند، بتوانند یک سنگ‌اندازی کنند و دست‌انداز به وجود بیاورند. به همه این آدم‌ها هشدار می‌دهم که برای آخرین بار باشد که بخواهند با باشگاه استقلال به این شیوه برخورد کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا از این مسئول پرسپولیس شکایت می‌کنید؟»، اظهار داشت: حتماً این کار را انجام می‌دهم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره صحبت‌های یحیی گل‌محمدی و اشاره به رابطه خطیر با مهدی تاج تصریح کرد: اینکه من با تاج رابطه دوستانه دارم، برای امروز و دیروز نیست. تاج هم اینقدر آدم حرفه‌ای و کارکشته‌ای است که روابط شخصی خود را در مسائل کاریش دخالت ندهد. من خواهش می‌کنم این دوستان به ضعف تیم خودشان بپردازند و درباره تیم خودشان صحبت کنند و درباره تیم بزرگ استقلال و هواداران بزرگ این تیم اجازه نمی‌دهم که به این شیوه صحبت کنند.

خطیر راجع به اعتقاد نکونام مبنی بر اینکه صدرنشینی استقلال باعث ایجاد این حواشی بوده است، گفت: حتماً همین‌طور است.

وی درباره اینکه باشگاه پرسپولیس معتقد است دو بار شکایت کرده و کمیته انضباطی جوابی نداده است، یادآور شد: باشگاه استقلال تخلفی نکرده است که بخواهد اتفاقی برایش رقم زده شود. شما تخلف کردید و از تیم‌تان نیز امتیاز کسر شده است. باشگاه استقلال هزینه رعایت قانون را داده است. تیم ما کلاً 20 بازیکن دارد و ما بابت رعایت قانون هزینه داده‌ایم. اینکه شما بخواهید با فشار رسانه و اینکه هر روز پست و استوری بگذارید و از این کارهای نخ‌نما انجام بدهید که بخواهید کمیته انضباطی و سایر ارکان قضایی فدراسیون را تحت فشار قرار بدهید تا یک رأی علیه باشگاه استقلال صادر کنند، به نظرم کاملاً در اشتباه هستید./تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار