پرداخت ۳ ماه از معوقات رتبه‌بندی بازنشستگان ۱۴۰۲ با حقوق آذر-راهبرد معاصر

پرداخت ۳ ماه از معوقات رتبه‌بندی بازنشستگان ۱۴۰۲ با حقوق آذر

صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت سه ماه از معوقات رتبه‌بندی بازنشستگان ۱۴۰۲ با حقوق آذر ماه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۳ - ۳۰ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 21
کد خبر: ۲۱۹۵۵۰

به گزارش راهبرد معاصر، صندوق بازنشستگی کشوری همزمان با پرداخت حقوق آذرماه بازنشستگان طی پیامکی از پرداخت سه ماه از معوقات رتبه بندی بازنشستگان 1402 خبر داد.

 

در این پیامک آمده است:

فرهیخته ارجمند؛ واریزی مازاد بر حقوق شما مربوط به معوقه مهر ، آبان ،آذرماه 1402 ناشی از اجرای رتبه بندی معلمان است.

 

در انتهای این پیام خطاب به بازنشستگان مشمول آمده است: باقیمانده معوقات با تامین اعتبار لازم تا پایان سال پرداخت خواهد شد.

 

مهدی مسکنی؛ مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز از صدور احکام رتبه‌بندی بازنشستگان رسته‌های آموزشی و فرهنگی آموزش و پرورش برای 50 هزار و 500 نفر از مشمولان در سال 1400 و 1401 خبر داد و گفت: پرداخت معوقات رتبه‌بندی به صورت ماهانه آغاز شده است.

 

وی تصریح کرد: موضوع رتبه‌بندی بازنشستگان رسته آموزشی و فرهنگی آموزش و پرورش براساس قانون باید اجرایی می‌شد، اما با توجه به اینکه آموزش و پرورش در نیمه دوم 1401 احکام شاغلین و مشمولان رتبه بندی را صادر کرده بود و این مهم تاکنون به طول انجامید.

 

مسکنی با اشاره به دلیل این موضوع، اظهارکرد: افرادی که در فاصله 6/31/ 1400 تا پایان سال 1401 بازنشسته شدند، چون حکم کارگزینی با اعمال رتبه‌بندی در زمان اشتغال برای این افراد از طرف آموزش و پرورش صادر نشده بود، پرونده این افراد هم زمانی که به صندوق بازنشستگی کشوری تحویل شد بدون رتبه بندی بود./ تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده