مهاجم هوادار: امتیاز گرفتن از پرسپولیس کار سختی است-راهبرد معاصر

مهاجم هوادار: امتیاز گرفتن از پرسپولیس کار سختی است

مهاجم تیم فوتبال هوادار به این نکته اذعان کرد که کسب امتیاز در دیدار مقابل پرسپولیس کاری سخت و دشوار است، اما شاگردان مسعود شجاعی در پی دستیابی به این مهم هستند.
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۹ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 10
کد خبر: ۲۴۰۱۱۵

به گزارش راهبردمعاصر؛ کریم اسلامی درباره آخرین وضعیت تیمش در آستانه بازی برابر پرسپولیس گفت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و در این مدت که مسعود شجاعی هدایت تیم را بر عهده گرفته است، نتایج خوبی به دست آوردیم. در چند بازی از حریفان جلو بودیم که متأسفانه نتیجه را از دست دادیم و اگر این اتفاق نمی‌افتاد جایگاه بهتری در جدول داشتیم. تمام هدف ما این است که در هر بازی فوتبالی تهاجمی را به نمایش بگذاریم.

وی در مورد دیدار تیمش برابر پرسپولیس تصریح کرد: با تیمی پرقدرت و البته باکیفیت بازی داریم که نیازی به تعریف ندارد. آنها دنبال قهرمانی هستند و از این بازی برد می‌خواهند، ولی ما هم انگیزه‌های خودمان را داریم. امتیاز گرفتن از پرسپولیس خیلی سخت است و بازی برابر این تیم برای هیچ تیمی آسان نیست، اما تمام هدف ما این است که در این بازی امتیاز بگیریم. ما در دیدار برابر پرسپولیس به فکر انجام بازی دفاعی نیستیم و می‌خواهیم کیفیت‌مان را نشان دهیم.

 

مهاجم تیم فوتبال هوادار در واکنش به عدم حضور هواداران در این بازی خاطر نشان کرد: این موضوع دست ما نیست، ولی فوتبال بدون تماشاگر روح ندارد. ما هم دوست داشتیم بازی با حضور تماشاگران باشد، چون این بازی قطعاً جذاب و تماشایی خواهد شد، ولی متأسفانه باید بدون حضور تماشاگر بازی کنیم. با این حال امیدوارم هواداران فوتبال، شاهد یک بازی باکیفیت باشند و در نهایت هم نتیجه به سود تیم ما شود./تسنیم 

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده