گزینه اول پاری‌سن‌ژرمن برای جانشینی امباپه-راهبرد معاصر

گزینه اول پاری‌سن‌ژرمن برای جانشینی امباپه

یک منبع فرانسوی مدعی شد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بازیکن مورد نظرش برای پر کردن جای خالی کیلیان امباپه را انتخاب کرده است.
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۲ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 10
کد خبر: ۲۴۰۱۳۷

به گزارش راهبرد معاصر؛ رادیو مونت کارلوی فرانسه در گزارشی اعلام کرد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، خویچا کوارتسخلیا را به عنوان جانشین کیلیان امباپه در نظر گرفته است.

امباپه تنها یک ماه دیگر با پاری‌سن‌‌ژرمن قرارداد دارد و گویا همه چیز برای انتقال او به رئال مادرید مهیا شده است. بر خلاف سال‌های گذشته این بار تصمیم او جدی است و ناصر الخلیفی رئیس PSG هم دیگر نمی‌تواند کاری برای ممانعت از انتقال بازیکن به مادرید انجام دهد.

او اما از مدتی پیش شناسایی گزینه‌های مناسب برای جانشینی امباپه را آغاز کرد که در ابتدا نام بازیکنانی مانند رافائل لیائو از میلان و ویکتور اوسیمن از ناپولی مطرح شد اما اکنون ظاهراً دیگر بازیکن ناپولی، کوارتسخلیا است که لوئیس انریکه سرمربی تیم پاریسی برای پر کردن جای ستاره فرانسوی‌اش می‌خواهد. 

کوارتسخلیای 23 ساله تا سال 2027 با ناپولی قرارداد دارد و اخیراً هم با این تیم مذاکراتی برای تمدید قرارداد با حقوقی بالاتر داشته است. طبق گزارش مونت‌کارلو، بازیکن و مدیربرنامه‌های او از پیشنهاد پاریسی‌ها استقبال می‌کنند اما هزینه بالای جذب او که از سوی پاریسی‌ها 120 میلیون یورو قیمت گذاشته شده، ممکن است در روند انتقالش به پارک دو پرنس موانعی را ایجاد کند.

ناپولی در حالی برای فروش ستاره گرجستانی‌اش 120 میلیون یورو می‌خواهد که تابستان دو سال پیش او را در ازای تنها 13.3 میلیون یورو از تیم دینامو باتومی گرجستان خرید. آمار کوارتسخلیا در دومین فصل حضورش در ناپولی اگرچه مانند فصل اول نبود اما با این وجود او در 42 بازی رسمی 10 گل زده و 9 پاس گل داده است./تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار