کندوان به سمت کرج یک‌طرفه شد-راهبرد معاصر

کندوان به سمت کرج یک‌طرفه شد

فرمانده پلیس راه کندوان گفت که به علت حجم‌ سنگین تردد و ترافیک خودروها، این مسیر از دقایق پیش طی عصر جمعه از بالای منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شد.
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۶ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 10
کد خبر: ۲۴۰۱۴۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ سرگرد محمد احمدی افزود: این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی این جاده کوهستانی و پرتردد از سوی پلیس راه فراجا مازندران اتخاذ و اجرایی شده است.

وی به رانندگان توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله فاصله طولی و توجه کافی به جلو را در این جاده کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا خاطره خوبی از سفرشان رقم بزنند.

جاده کرج - چالوس جزو شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران به شمار می رود که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمامی فصول به‌ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور ارتباطی کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند که در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد می رسد./ایرنا

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده