عکس| گزینه فصل بعد استقلال در تهران رویت شد-راهبرد معاصر

عکس| گزینه فصل بعد استقلال در تهران رویت شد

روبرتو تورس اسپانیایی در خانه تماشاگر تقابل فولاد خوزستان و استقلال بود.
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۸ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 14
کد خبر: ۲۴۰۷۱۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ در آخرین دیدار از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران استقلال تهران موفق شد در ورزشگاه آزادی و نتیجه یک بر صفر فولاد خوزستان را از پیش روی بردارد. این دیدار در شرایطی که به پایان فصل و آغاز بازار نقل و انتقالات تابستان نزدیک می‌شویم، با یک اتفاق قابل توجه همراه بود؛ اتفاقی که روبرتو تورس بازیکن اسپانیایی تیم گل گهر سیرجان با انتشار یک استوری رقم زد.

 

در شرایطی که با حضور جواد نکونام در تیم استقلال در تابستان امسال شایعاتی نسبت به حضور روبرتو تورس در باشگاه استقلال مطرح شده بود اما این انتقال صورت نگرفت، اکنون این بازیکن اسپانیایی که سابقه بازی در تیم فولاد خوزستان با حضور جواد نکونام را دارد در صفحه شخصی خودش از تماشای بازی استقلال و فولاد خوزستان با موقعیت مکانی تهران یک استوری منتشر کرد تا به شایعات جدایی از گل گهر دامن بزند. 

 

روبرتو تورس هافبک خلاق سیرجانی‌ها در این فصل یکی از چهره‌های اثرگذار این تیم بوده و قرارداد یک ساله او، این احتمال را به وجود می‌آورد تا برای لیگ بیست و چهارم او را با لباس دیگری در فوتبال ایران تماشا کنیم.

 

او در لیگ امسال هم با ۵ گل و ۶ پاس گل از لحاظ آماری عملکرد بسیار خوبی را به نمایش گذاشته و از بازیکنان با کیفیت خارجی فوتبال ایران محسوب می‌شود./ خبرورزشی

 

عکس| گزینه فصل بعد استقلال در تهران رویت شد

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده