پیشکسوت استقلال: دلم برای نکونام می‌سوزد-راهبرد معاصر

پیشکسوت استقلال: دلم برای نکونام می‌سوزد

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه خیلی‌ها دوست ندارند این تیم قهرمان شود، گفت: دلم برای جواد نکونام می‌سوزد، چراکه با شرایط سختی مواجه شده، اما به خاطر هواداران تلاش می‌کند تا استقلال را به قهرمانی برساند.
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۹ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 15
کد خبر: ۲۴۰۹۹۴

به گزارش راهبرد معاصر؛ محمد مومنی با اشاره به پیروزی استقلال مقابل فولادخوزستان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر باشگاهای ایران، اظهار داشت: استقلال نمایش خوبی را به اجرا گذاشت و توانست دوباره به جایگاهی که شایسته آن بود برسد. استقلال برابر تیمی که برای سقوط نکردن به زمین رفته بود، منطقی و تاکتیکی بازی کرد و سه امتیاز شیرین را به حساب اندوخته‌های خود، اضافه کرد.

وی افزود: این برتری‌ها، برخی افراد را اذیت می‌کند. هستند افرادی که دوست ندارند استقلال به موفقیت برسد. خودشان می‌دانند منظورم چه کسانی هستند، اما به طور حتم به هدف خود نخواهند رسید.

 

پیشکسوت استقلال، خاطرنشان کرد: دلم برای جواد نکونام می‌سوزد. او فشار زیادی را متحمل شده، اما به خاطر هواداران تلاش می‌کند تا استقلال را به موفقیت برساند. آنهایی که در فوتبال کار کرده‌اند، می‌دانند سرمربی چقدر تحت فشار قرار می‌گیرد.

مومنی تصریح کرد: استقلال برای رسیدن به قهرمانی سه بازی سخت و حساس را پیش‌رو دارد. آبی‌ها باید در مازندران به مصاف نساجی بروند، اما پرسپولیس نیز یکبازی سخت با شمس آذر در قزوین دارد.

مومنی: دلم برای نکونام می‌سوزد/ خیلی‌ها دوست ندارند استقلال قهرمان شود

عضو سابق هیات مدیره استقلال، خاطرنشان کرد: اگرچه جدال با نساجی مازندران سخت است و من برای این تیم ارزش و احترام زیادی قائل هستم، اما احساس می‌کنم استقلال با دست پر میدان را ترک کند.

وی در پایان، گفت: در استقلال کار کردن افتخار است. بدون چشم‌داشت برای این باشگاه کار کردم و دنبال منافع شخصی نبودم./ایرنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار