جمله عجیب ساکت الهامی درباره استقلال-راهبرد معاصر

جمله عجیب ساکت الهامی درباره استقلال

نگاهی به جایگاه حریف بعدی استقلال در جدول رده‌بندی لیگ برتر شرایط حساس تیم ساکت الهامی را بیشتر مشخص می‌کند.
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۵ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 16
کد خبر: ۲۴۱۰۷۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ برتر در شرایطی پس از پشت سرگذاشتن تیم فولاد - در رده پانزدهم جدول - به استقبال بیست و هشتمین دیدار خود در چارچوب مسابقات این فصل می‌رود که باید با یکی دیگر از تیم‌های در خطر سقوط مسابقه بدهد.

 

نساجی مازندران در حال حاضر با ۲۷ بازی و ۲۵ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر تنها ۳ امتیاز بیشتر از تیم‌های استقلال خوزستان و فولاد ۲۲ امتیازی در رده‌های ۱۴ و ۱۵ جدول رده‌بندی لیگ برتر اندوخته است.

 

پیروزی هر یک از دو تیم استقلال خوزستان و فولاد و شکست نساجی سیزدهم جدولی می‌تواند شرایط را کاملاً برای این سه تیم دستخوش تغییر کند.

 

اما از نکات جالب توجه در آخرین مصاحبه ساکت الهامی پس از دیدار مقابل استقلال خوزستان ین بود که وی در بخشی از مصاحبه‌اش گفت :« ما تمام شرافتمان را می گذاریم و قول شرف می دهم که با تمام قوا بازی کنیم. به بچه‌های استقلال خوزستان قول می‌دهم که با شرف بازی کنیم و در نهایت هرچه خدا خواست همان می‌شود».

 

این در حالی است که تیم نساجی مازندران بیش از این که به موضوع شرافت در رابطه با تیم استقلال خوزستان و بازی‌های پیش رو تمرکز کند باید در به فکر شرایط فعلی تیم خودش در پایین جدول و احتمال سقوط به دسته یک در صورت باخت به استقلال باشد.

 

جمله عجیب ساکت الهامی درباره استقلال

با توجه به اظهار نظر اغلب کارشناسان استقلالی و غیر استقلالی که برد تیم صدرنشین در دیدار مقابل نساجی را پیش بینی کرده‌اند این احتمال وجود دارد که در پایان هفته بیست و هشتم لیگ برتر شرایط نساجی در جدول رده‌بندی لیگ برتر بغرنج‌تر هم بشود.

 

ناگفته نماند؛ تیم‌های نساجی و استقلال خوزستان به ترتیب ۲۵ و ۲۲ امتیاز در جدول دارند اما تفاضل گل هر دوی این تیم‌ها منفی ۱۳ است که در صورت شکست نساجی در دیدار این هفته و کسب هر نتیجه ای غیر از شکست استقلال خوزستان روبروی پرسپولیس، نساجی اوضاع وخیم تری پیدا خواهد کرد.

 

یادآور می‌شود؛ تیم استقلال خوزستان نیز در هفته بیست و هشتم لیگ برتر یک مسابقه حساس مقابل پرسپولیس در تهران دارد که در ردیف دوم جدول‌بندی لیگ برتر به دنبال استقلال تصاحب جایگاه صدرنشینی این تیم است./ خبرورزشی

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده