شهادت ۲۱ فلسطینی در حملات هوایی امروز رژیم صهیونیستی به غزه-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

شهادت ۲۱ فلسطینی در حملات هوایی امروز رژیم صهیونیستی به غزه

بر اثر ادامه حملات هوایی امروز (دوشنبه) رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه ۲۱ فلسطینی به شهادت رسیدند.
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۷ - ۰۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 24
کد خبر: ۲۴۶۹۳۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ حمله هوایی امروز اشغالگران به میدان بنی سهیلا در خان یونس به شهادت ۱۰ فلسطینی از جمله یک کودک منجر شد.

همچنین بر اثر حمله نظامیان اشغالگر به منطقه مصبح در شمال شهر رفح، دو فلسطینی شهید و شماری دیگر زخمی شدند.

از سوی دیگر، اشغالگران منطقه المواصی در شهر رفح را بمباران کردند.

هواپیما‌های ارتش اشغالگر اسرائیل همچنین دو بار محله الشیخ عجلین در جنوب غرب شهر غزه را بمباران کردند.

از طرفی رسانه‌های فلسطینی از حمله توپخانه ارتش اشغالگر به محله الصبره در شهر غزه خبر دادند.

همچنین قایق‌های جنگی رژیم اسرائیل، مناطق شمال غرب نوار غزه را بمباران کردند.

این در حالی است که وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه ظهر امروز در دویست و شصت و دومین روز تجاوز اسرائیل به این منطقه اعلام کرد از ابتدای آغاز حملات به نوار غزه تا کنون ۳۷ هزار و ۶۲۶ فلسطینی شهید و ۸۶ هزار و ۹۸ فلسطینی دیگر زخمی شده‌اند.

وزارت بهداشت فلسطین همچنین تأکید کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۹۴ فلسطینی بر اثر جنایات ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه کشته و زخمی شده اند.

در بیانیه وزارت بهداشت غزه در دویست و شصت و دومین روز جنگ آمده است: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ شهید و ۶۶ زخمی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در نوار غزه منتقل شده است.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد که به دلیل ادامه حملات، پیکر شماری از شهدا همچنان در زیر آوار محبوس مانده است و نهاد‌های امدادی قادر به کشف و انتقال آنها به مراکز بهداشتی و نیستند.

در همین راستا، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که اشغالگران از ابتدای جنگ تا کنون ۵۰ هزار بمب به نوار غزه پرتاب کرده‌اند که پنج درصد از این بمب‌ها منفجر نشده‌اند. / ایرنا

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار