مربی استقلالی گزینه اصلی مدیرعامل پرسپولیسی؟-راهبرد معاصر

مربی استقلالی گزینه اصلی مدیرعامل پرسپولیسی؟

در حالی که باشگاه ذوب‌آهن اصفهان مدتها قبل برای فصل جدید با محمد ربیعی تمدید کرده، امروز در مجازی شایعه شده این باشگاه برای لیگ بیست و چهارم سراغ گزینه‌ای جدیدی برای نیمکت خود رفته است.
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۹ - ۰۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 28
کد خبر: ۲۴۷۳۹۵

به گزارش راهبرد معاصر؛  اصفهان در پایان رقابت‌های لیگ بیست و سوم با کسب ۴٢ امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفت.

 

محمد ربیعی سرمربی سابق مس رفسنجان، تابستان سال گذشته پس از آن که چند هفته ای گزینه هدایت استقلال بود، در نهایت هدایت گاندوها را برعهده گرفت و کارنامه خوبی هم از خود به جا گذاشت.

 

مدیریت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان بلافاصله پس از پایان لیگ برتر بیست و سوم، قرارداد محمد ربیعی را تمدید کرد و درست در همان روزهایی که ربیعی در پرونده فساد مالی مس رفسنجان به عنوان مطلع به دادگاه و کمیته اخلاق فرا خوانده شده بود، اعلام کرد با ربیعی ادامه می دهد اما امروز خبرگزاری دولتی ایرنا و برخی منابع غیر رسمی در فضای مجازی ادعا کردند مهدی رحمتی گزینه شماره یک ذوب آهن است و این باشگاه اصفهانی با توجه به شایعه هایی که پیرامون ربیعی راه افتاده، می خواهد با مهدی رحمتی، سرمربی سابق شهر خودرو، آلومینیوم اراک و نساجی قائمشهر همکاری کند.

 

این که نیما نکیسا دروازه بان اسبق پرسپولیس به عنوان مدیرعامل ذوب آهن دنبال جذب سیدمهدی رحمتی، دورازه بان اسبق استقلال است، جالب به نظر می رسد، البته اگر این خبر درست باشد و ذوب آهن واقعا بخواهد قید ادامه همکاری با محمد ربیعی را بزند./ خبرورزشی

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار