تیراندازی به سفارت رژیم اسرائیل در صربستان-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

تیراندازی به سفارت رژیم اسرائیل در صربستان

یک رسانه عبری گزارش داد که در اثر تیراندازی یک فرد مهاجم به سفارت رژیم اسرائیل در پایتخت صربستان، یک نفر زخمی شده است.
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۰۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 29
کد خبر: ۲۴۷۴۸۱

به گزارش راهبرد معاصر؛  روزنامه یدیعوت آحارونوت بعد از ظهر امروز شنبه نوشت که در نتیجه تیراندازی در نزدیکی سفارت رژیم اسرائیل در بلگراد، پایتخت صربستان، یکی از نگهبانان زخمی شده است.

 

بر اساس این گزارش، یک فرد ناشناسی با تیراندازی به سمت افسر پلیس که امنیت سفارت این رژیم را برعهده داشت، شلیک کرد و او نیز با شلیک گلوله، به وی پاسخ داد و به بیمارستان منتقل شد.

 

وزیر کشور صربستان در واکنش به این حادثه گفته است که «شکی نیست که این یک حمله تروریستی است». مأمور پلیس از ناحیه گردن زخمی شده است ولی توانسته مهاجم را از پای درآورد.

 

هنوز هویت فرد مهاجم و انگیزه او از این اقدام مشخص نشده است و تحقیقات در این باره آغاز شده است./تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده