پلیس لندن حمله به رأی‌دهندگان ایرانی را محکوم کرد-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

پلیس لندن حمله به رأی‌دهندگان ایرانی را محکوم کرد

بعد از حمله سلطنت‌طلبان به شرکت‌کنندگان در انتخابات، پلیس انگلیس اعلام کرد که این رفتارها در لندن هیچ جایگاهی ندارد.
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - ۱۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 01
کد خبر: ۲۴۷۸۵۰

به گزارش راهبرد معاصر، بعد از انتشار ویدئو حمله به زنان شرکت‌کننده در انتخابات ریاست جمهوری ایران در لندن، این اقدام با واکنش منفی رسانه‌های انگلیسی مواجه شده است. مهاجم سلطنت‌طلب در فیلم منتشر شده در اینستاگرام اقدام به کشیدن روسری زنان کرده است.


پلیس لندن با محکومیت این عمل اعلام کرد: «در لندن جایی برای چنین رفتاری نیست. ما با یکی از قربانیان در تماس هستیم و تحقیقات برای تکمیل پرونده و رسیدگی به هرگونه تخلف در حال انجام است.»


با وجود سابقه طولانی معاندین و سلطنت‌طلبان در تعرض به رأی‌دهندگان و هجمه روانی و فیزیکی به آن‌ها در اروپا و آمریکا، این حمله در رسانه‌های انگلیسی نه تنها اقدامی علیه یک ایرانی، بلکه یک حمله دینی به یک زن مسلمان تلقی شده است.


منتشر کننده این فیلم هرگونه دست داشتن در این رفتار شرمانه را رد کرد و مدعی شد که تنها این کلیپ را پخش کرده است.


در پی مزاحمت گروه‌های ضد انقلاب به رأی‌دهندگان، سفارت ایران در لندن به وزارت خارجه انگلیس اعتراض کرد. علی متین‌فر، سرپرست سفارت ایران در لندن در یادداشتی بر لزوم حفاظت از امنیت ایرانیان مقیم این کشور در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد./ فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده