فراخوان اعتصاب عمومی در کرانه باختری-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

فراخوان اعتصاب عمومی در کرانه باختری

به دنبال شهادت تعدادی از نیروهای مقاومت فلسطین در طولکرم به دست اشغالگران صهیونیست ساکنان کرانه باختری خواهان اعتصاب عمومی در این منطقه شدند.
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۹ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۰۷۳

به گزارش راهبرد معاصر،  نظامیان صهیونیست بامداد امروز در جریان یک حمله هوایی علیه گروهی از نیروهای مقاومت فلسطین چهار تن از آنها را در طولکرم به شهادت رساندند.

 

بعد از انتشار این خبر، ساکنان کرانه باختری خواهان اعتصاب عمومی در این منطقه در اعتراض به تجاوز رژیم صهیونیستی شدند.

 

ساکنان کرانه باختری همچنین خواهان اعلام عزای عمومی در این منطقه شدند.

 

لازم به ذکر است حملات نظامیان صهیونیست علیه مناطق مختلف کرانه باختری به ویژه طولکرم باعث وقوع درگیری‌های مسلحانه در این منطقه شد.

 

نظامیان اشغالگر طی بامداد امروز به خانه‌های فلسطینی‌ها در روستای تل واقع در جنوب نابلس یورش بردند. مناطق مسکونی صوریف واقع در شمال الخلیل نیز شاهد حملات عناصر صهیونیست بود.

 

علاوه بر این یورش‌ها، حمله هوایی رژیم صهیونیستی گروهی از نیروهای مقاومت فلسطین را در طولکرم هدف قرار داد که در جریان این عملیات دست کم چهار تن از رزمندگان به شهادت رسیدند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده