فقط دو یا سه نفر از محل حضور «السنوار» اطلاع دارند-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

فقط دو یا سه نفر از محل حضور «السنوار» اطلاع دارند

به گفته یک منبع ناشناس حماس، حلقه بسیار محدودی که حداکثر از دو یا سه نفر تشکیل می‌شود از محل حضور رهبر حماس در غزه اطلاع دارند.
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶ - ۱۳ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 03
کد خبر: ۲۴۸۰۹۰

به گزارش راهبرد معاصر. روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن به نقل از منبع ناشناس حماس گزارش داد: «دایره بسیار کوچکی که حداکثر از دو یا سه نفر بیشتر تشکیل نمی‌شود، مکان او را می‌دانند و نیاز‌های مختلف او را تأمین می‌کنند و همچنین ارتباط او با رهبران جنبش در داخل و خارج را فراهم می‌کنند».

 

این منبع ادامه داد: «در حالی که اسرائیل تلاش کرده است بسیاری از رهبران درجه اول و دوم حماس را ترور کند، السنوار در میان کسانی است که اسرائیل در ترور آن‌ شکست خورده است».

 

این منبع مشخص نکرد که السنوار روی زمین یا در تونل‌های غزه حضور دارد شد و مدعی شد: «او توافقی را که منجر به تبعید او از فلسطین شود نمی‌پذیرد».

 

یحیی السنوار، اولین نفر در لیست ترور‌های رژیم صهیونیستی است. او مقام رهبری حماس در غزه را بر عهده دارد و یکی از رهبران عملیات «طوفان الاقصی» در ۷ اکتبر بود. او در واکنش به پیشنهاد آتش‌بس اعلامی رئیس‌جمهور آمریکا گفته بود که تنها با توقف دائمی جنگ، این جنبش توافق مبادله اسرا را می‌پذیرد./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده