نتانیاهو: ما در جنگ از حمایت آمریکا برخورداریم-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

نتانیاهو: ما در جنگ از حمایت آمریکا برخورداریم

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سالروز استقلال آمریکا ادعا کرد این رژیم حمایت واشنگتن را دارد و به همین دلیل پیروز می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۹ - ۱۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 04
کد خبر: ۲۴۸۲۲۳

به گزارش راهبرد معاصر، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که  آمریکا در کنار این رژیم می‌ایستد، زیرا آمریکایی‌ها به طور مشابه تحت تأثیر میراث اجداد خود هستند. 

 

براساس گزارش النشره، او در مقاله خود در روزنامه صهیونیستی  جروزالم پست نوشت:  در چهارم ژوئیه (امروز پنجشنبه)، مایلم از مردم آمریکا به دلیل وفاداری آنها به حق طبیعی خود که روح سال ۱۷۷۶ است تشکر کنم و برای آنها آرزوی خوشبختی و شادی دارم. روز استقلال مبارک.

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی ادعا کرد: در این دوران بحران ملی، در حالی که مردم اسرائیل در ۷ جبهه برای بقای ملی خود علیه ایران و نیروهای نیابتی‌اش می‌جنگند، مایه دلگرمی است که بدانیم به دور از تنها ماندن، از حمایت بزرگترین دموکراسی که جهان تاکنون شناخته است، برخورداریم.

 

نتانیاهو در ادامه هزیان گویی خود اعلام کرد:  آمریکا در کنار اسرائیل می‌ایستد، زیرا آمریکایی‌ها به طور مشابه تحت تأثیر میراث اجداد خود قرار گرفته اند. اسرائیل و آمریکا با یک دیدگاه دوگانه هدایت می‌شوند. شما باید مایل باشید که برای دیدگاه خود بجنگید. اسراییلی‌ها هم در ۷ اکتبر فهمیدند که این یک جنگ انتخابی نیست، بلکه یک جنگ برای بقا است.

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه  نتیجه این جنگ مورد تردید نیست، زیرا از نظر او صهیونیست‌ها به میراث باستانی و مدرن خود وفادار خواهد ماند، گفت: ما در این جنگ پیروز خواهیم شد زیرا از حمایت دوست بزرگمان، آمریکا برخورداریم.

 

نتانیاهو درحالی در سر آرزوی پیروزی در غزه را می پروراند که حتی خود صهیونیست‌ها نیز بارها اعلام کردند هیچ نشانه‌ای از پیروزی در غزه نمایان نیست، زیرا اهدافی که کابینه نتانیاهو برای دستیابی به آنها ارتش را به غزه فرستادند به طور کلی محقق نشدند./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده