نامزد جمهوری خواه کنگره آمریکا: بایدن آبروی آمریکا را برد-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

نامزد جمهوری خواه کنگره آمریکا: بایدن آبروی آمریکا را برد

نامزد جمهوری خواه کنگره آمریکا گفت که رئیس جمهور این کشور با عملکرد ضعیف خود در مناظره انتخاباتی، وجهه کشور را ضعیف نشان داد.
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۸ - ۱۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 06
کد خبر: ۲۴۸۴۶۲

به گزارش راهبرد معاصر؛ نامزد جمهوری خواه کنگره آمریکا از عملکرد رئیس جمهور این کشور در مناظره انتخاباتی اخیر انتقاد کرد.

«دانیل بوتیرز» نامزد جمهوری خواه کنگره آمریکا، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که عملکرد ضعیف «جو بایدن» در مناظره باعث شد که آمریکا بسیار ضعیف به نظر برسد.

نامزد جمهوری خواه کنگره آمریکا گفت: تصور نمی‌کردم بایدن بتواند مناظره را به پایان برساند. چنین نمونه رقت انگیزی از مردی که کشور ما را رهبری می‌کند، آمریکا را بسیار ضعیف جلوه داد.

رئیس جمهور آمریکا دیروز با اذعان به شکست خود در مناظره با دونالد ترامپ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور گفت: مرتکب اشتباه شدم و شکست خوردم».

وی قول داد در رقابت‌های انتخاباتی مبارزه خواهد کرد.

بایدن در جدیدترین موضع گیری انتخاباتی خود گفت: تا پایان رقابت انتخاباتی باقی خواهم ماند و بار دیگر پیروز میدان انتخابات خواهم شد./ مهر

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده