روز ۲۷۷ طوفان الاقصی/ حملات شدید جنگنده‌ها و پهپادهای اشغالگران علیه غزه-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

روز ۲۷۷ طوفان الاقصی/ حملات شدید جنگنده‌ها و پهپادهای اشغالگران علیه غزه

تداوم حملات هوایی و پهپادی رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و هشدار نسبت به نقشه اشغالگران برای آوارگان فلسطینی از جدیدترین اخبار مربوط به فلسطین است.
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۶ - ۱۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 09
کد خبر: ۲۴۸۹۶۱

به گزارش راهبرد معاصر، در حالی که حملات وحشیانه جنگنده‌ها و پهپادهای رژیم صهیونیستی علیه مناطق مختلف نوار غزه ادامه دارد اشغالگران برای چندمین بار باعث آوارگی مجدد فلسطینی‌ها در این باریکه شدند.

 

حملات وحشیانه جنگنده‌ها و پهپادها علیه غزه

رسانه‌های عربی گزارش دادند که طی ساعات گذشته به ویژه بامداد امروز حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه همچنان ادامه داشته است.

 

خبرنگار شبکه المیادین در این خصوص گزارش داد که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حملات سنگینی را علیه مناطق اطراف درمانگاه شفا واقع در غرب شهر غزه انجام دادند.

 

علاوه بر حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی، پهپادهای این رژیم نیز به سمت ساکنان شمال اردوگاه النصیرات واقع در مرکز نوار غزه تیراندازی کردند.

 

این حملات پهپادی، شرق اردوگاه البریج واقع در مرکز نوار غزه را نیز در برگرفت.

 

بمباران خانه‌های مسکونی در منطقه الصحابه و الجلاء واقع در شهر غزه دست کم پنج شهید و تعدادی زخمی برجای گذاشت که اکثر آنها را کودکان تشکیل می‌دهند.

 

نقشه رژیم صهیونیستی برای آوارگان فلسطینی

این در حالی است که دفتر اطلاع رسانی دولت نوار غزه با صدور بیانیه‌ای نسبت به نقشه رژیم صهیونیستی برای کوچ دادن آوارگان فلسطینی از شهر غزه به سمت جنوب نوار غزه هشدار داد.

 

به گزارش شبکه المیادین، در این بیانیه آمده است: ما نسبت به دستورات اشغالگران برای انتقال آوارگان از شهر غزه به سمت مناطق جنوبی هشدار می‌دهیم.

 

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: این اقدامات با هدف کشاندن آوارگان فلسطینی به سمت دام‌های مرگ آور و کشتار و اعدام‌های میدانی انجام می‌شود.

 

این در حالی است که مدیر سازمان بهداشت جهانی تاکید کرد که هیچ مکان امنی در غزه وجود ندارد و دستورات اشغالگران برای تخلیه شهر غزه ارائه خدمات به آوارگان فلسطینی را سخت‌تر می‌کند.

 

خبرنگار شبکه الجزیره نیز گزارش داد که تاکنون ده‌ها خانواده فلسطینی از شهر غزه به سمت مرکز این باریکه حرکت کرده‌اند.

 

تاکنون اشغالگران صهیونیست چندین نوبت از آوارگان فلسطینی خواسته‌اند در یک مکان مشخص جمع شوند و بعد آن محل را بمباران کرده‌اند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار