این ستاره های استقلال و سپاهان در راه ملوان-راهبرد معاصر

این ستاره های استقلال و سپاهان در راه ملوان

در آستانه آغاز فصل بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال پنج سرباز - بازیکن رسماً به باشگاه ملوان بندر انزلی معرفی شدند.
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۴ - ۱۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 09
کد خبر: ۲۴۹۰۴۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ در فصل بیست‌وچهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تعداد سرباز - بازیکنان لیگ برتری به واسطه قانون جدید نظام وظیفه افزایشی چشمگیر داشته است.  

 

ملوان تنها باشگاه لیگ برتری است که در این سطح امکان جذب سرباز دارد. فارغ از گمانه‌زنی‌ها، طی شدن روال قانونی و مکاتبه جهت معرفی سرباز - بازیکن به باشگاه ملوان مهمترین مرجع اطلاعاتی است که ملوانی‌ها بتوانند از بازیکنان موردنیاز استفاده کنند.

 

 در حالی که هنوز تکلیف مدیرعامل و سرمربی ملوان برای فصل بیست‌وچهارم مشخص نیست، تا به امروز نامه امید نورافکن (سپاهان)، علیرضا جعفرپور (شمس آذر)، ابوالفضل جلالی (استقلال)، رضا میرزایی (استقلال) و یونس اکبرپور (آلومینیوم اراک) به دست باشگاه ملوان رسیده است.

 

در این بین سرمربی جدید و برنامه‌های تاکتیکی‌اش در به کارگیری بازیکنان اهمیت دارد. نباید فراموش کرد که سال گذشته محمدحسین اکبرمنادی با وجود مشمول سربازی بودن از لیست ملوانان خارج شد، چرا که از پازل تاکتیکی تارتار بیرون رفت.

 

 آرش فهمیده از مدیرعاملی ملوانان کنار رفته و قرار است در روز ۲۱ تیر ماه سال جاری نشست هیات مدیره باشگاه ملوان برگزار شود. ظاهراً قرار است وضعیت حامی مالی باشگاه، مدیر عامل و برخی موارد دیگر در این نشست مشخص شود./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده