واکنش صهیونیست‌ها به قسمت دوم فیلم «هدهد» حزب الله-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

واکنش صهیونیست‌ها به قسمت دوم فیلم «هدهد» حزب الله

حزب‌الله قسمت دوم از کلیپ تصویری تهیه شده توسط پهپاد هدهد را منتشر کرد که شامل تصاویری از مواضع حساس صهیونیست‌ها در جولان اشغالی سوریه است.
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۶ - ۱۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 09
کد خبر: ۲۴۹۱۳۴

به گزارش راهبرد معاصر؛ به فاصله چند هفته از اعلام عملیات شناسایی پهپاد «هدهد» حزب‌الله و تصویربرداری از مواضع حساس و حیاتی صهیونیست‌ها در حیفا در شمال فلسطین اشغالی، مقاومت اسلامی لبنان امروز سه شنبه تصاویری را از مواضع نظامی و امنیتی دشمن صهیونیستی در جولان اشغالی سوریه در قسمت شماره ۲ هدهد منتشر کرد.

این تصاویر شامل پایگاه‌های اطلاعاتی، ستاد فرماندهی و اردوگاه‌های ارتش صهیونیستی در جولان اشغالی است.

رسانه‌های صهیونیستی در واکنش به انتشار قسمت دوم تصاویر مواضع حساس این رژیم که توسط پهپاد هدهد حزب الله جمع آوری شده است، اعلام کردند: حزب الله علاوه بر جنگ در شمال، جنگ روانی علیه اسرائیل را هم مدیریت می‌کند.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این زمینه گزارش داد: قسمت دوم سریال هدهد شامل تصویربرداری هوایی با کیفیت از مواضع مختلف اسرائیل در شمال است.

رسانه‌های لبنانی گزارش دادند که بخش دوم از کلیپ تصویری تهیه شده توسط پهپاد هدهد حزب الله، تحت عنوان «ادامه دارد...» منتشر شد.

خبرنگار رادیو جنوب رژیم اسرائیل گزارش داد که این ویدیو که ۹ دقیقه و ۵۲ ثانیه است، شامل تصاویر دقیقی از مکان‌های حساس در شمال (جولان اشغالی) است و این همان چیزی است که سخنگوی ارتش، آن را آژیر اشتباه می‌داند (اشاره به ناتوانی رهگیری این پرنده).

روزنامه عبری: حزب الله چشمان ما را هدف قرار می‌دهد

یدیعوت آحارونوت نیز نوشت: حزب الله فیلم جدیدی از شمال منتشر کرده که ما (صهیونیست‌ها) آنها را «چشمان دولت» می‌نامیم. روزنامه معاریو نیز نوشت که حزب الله یک ماه بعد از فیلم اول، فیلم جدیدی منتشر کرد که نسبت به قبلی، زمانش بیشتر است و می‌توانی از آنجا حیفا را به طور کامل ببینی از جمله مناطق راهبردی.

خبرنگار نظامی رادیو ارتش رژیم اسرائیل نیز در این باره گفت: بسیاری از پایگاه‌های نظامی اسرائیل در جولان که در فیلم منتشر شده توسط حزب‌الله دیده می‌شود، در ۹ ماه گذشته مورد حمله این حزب قرار گرفته‌اند.

او همچنین گفت که از صحنه‌ها و تصاویر منتشر شده توسط حزب الله می‌توان به بارش برف کم در کوه‌های جولان اشاره کرد و به همین دلیل این تصاویر پس از پایان فصل زمستان ضبط شده است.

حزب الله لبنان که از زمان پیوستن به نبرد طوفان الاقصی در ۸ اکتبر ۲۰۲۳ تاکنون غافلگیری‌های زیادی برای دشمن صهیونیستی، چه در سطح عملیات‌ها و چه در سطح رونمایی از سلاح‌های مختلف داشته است، حدود سه هفته قبل هم تصاویری از همه مناطق حساس و مخازن شیمیایی، نفت و بندر حیفا واقع در شمال اراضی اشغالی منتشر کرد که جزء بانک اهداف مقاومت لبنان در این شمال فلسطین اشغالی محسوب می‌شود.

در کلیپ ویدیویی که حزب الله به این منظور منتشر کرده، روشن شد که پهپاد «هدهد» مقاومت لبنان بدون اینکه پدافند ارتش صهیونیستی بتواند آن را هدف قرار دهد، در آسمان حیفا در شمال فلسطین اشغالی گشت زنی و ماموریت خود را در تصویربرداری از مواضع مورد نظر به شکل دقیق انجام داده است.

بعد از آن سید حسن نصرالله پیام‌های تهدیدآمیز قاطعانه‌ای برای رژیم صهیونیستی و حامیانش فرستاده و تاکید کرد: صهیونیست‌ها می‌دانند هیچ مکانی در فلسطین اشغالی از موشک‌ها و پهپاد‌های مقاومت لبنان در امان نیست و مقاومت یک بانک اهداف واقعی و بزرگ در عمق اراضی اشغالی در اختیار دارد که می‌تواند به همه آنها برسد.

به فاصله کوتاهی از این تهدیدات، حزب‌الله یک کلیپ ویدیویی جدید با عنوان «برای کسانی که ممکن است نگران باشند» منتشر کرد.

در این کلیپ که چند روز بعد از سخنرانی قاطع سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله و پیام‌های تهدیدآمیز وی برای اسرائیل و حامیانش، منتشر شد، مواضع حساس و حیاتی رژیم اشغالگر نشان داده می‌شد که هدف قرار دادن آنها، اسرائیل را به عصر حجر برمی‌گرداند.

این ویدیو همچنین شامل بخش‌هایی از آخرین سخنرانی سید حسن نصرالله بود که در آن به اشغالگران هشدار داده بود، در صورت تحمیل جنگ به لبنان، مقاومت این کشور بدون توجه به قواعد درگیری و بدون هیچ سقفی وارد نبرد خواهد شد و هر کس که به فکر جنگ با مقاومت باشد پشیمان می‌شود.

در این ویدیو سخنان سید حسن نصرالله به زبان‌های انگلیسی و عبری ترجمه شد و مختصات طول و عرض مواضع صهیونیست‌ها که ضمن بانک اهداف مقاومت است، بدون ذکر نام به تصویر کشیده شد. / تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده