وضعیت ترافیک معابر و بزرگراه‌های پایتخت امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲-راهبرد معاصر

وضعیت ترافیک معابر و بزرگراه‌های پایتخت امروز ۲۷ آذر ۱۴۰۲

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت را تشریح کرد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 18
کد خبر: ۲۱۸۹۲۰

به گزارش راهبرد معاصر، سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت ترافیکی تهران اظهارداشت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز دوشنبه ۲۷ آذر ماه ۱۴۰۲ از سطح معابر بزرگراهی شهر تهران انجام شد، شاهد ترافیکی نیمه سنگین و سنگین در برخی مقاطع هستیم.

 

وی ادامه داد: امروز محورهای غربی نسبت به شرقی‌ها خلوت تر است و ترافیک در محور ستاری به دلیل خرابی کامیون نیمه سنگین، را در این مقطع شاهد هستیم و بعد از آن ترافیک روان و در حال حرکت است.

 

وی افزود: ترافیک در محدوده همت نیمه سنگین و در حال حرکت، حکیم سنگین و آزاد راه تهران کرج نیز نیمه سنگین و در حال تردد است همچنین محور آبشناسان در مقطع اشرفی دارای ترافیکی روان و در حال حرکت است.

 

سرهنگ شریفی افزود: در مسیر بزرگراه جناح - شیخ فضل الله نوری نیز ترافیک روان تری را شاهد هستیم.

 

وی ادامه داد: در محور بزرگراه شهید بابایی مقطع پل امام علی (ع)، محور بزرگراه شهید زین الدین – امام علی (ع) ترافیک متراکم و در بزرگراه‌های نواب، بابایی و زین الدین ترافیک سنگین و در بزرگراه سعیدی فعلاً ترافیک روانی را شاهد هستیم.

 

سرهنگ شریفی گفت: علیرغم توصیه‌ها و تذکرات پلیس راهور تهران بزرگ مبنی بر عدم تردد موتورسواران در داخل تونل‌ها باز هم شاهد حرکت این رانندگان از این مسیرها هستیم.

 

وی از راکبین موتورسیکلت خواست به هیچ عنوان از داخل تونل‌ها به دلیل انباشت گازهای سمی و آلوده و احتمال واژگونی و تصادف با دیواره تونل و تبعات بعد از آن تردد نکنند و هیچگاه از خطوط ویژه برای حرکت و ادامه مسیر استفاده نکنند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده