عنایتی: پیراهن پیکان برای برخی بازیکنان گشاد است-راهبرد معاصر

عنایتی: پیراهن پیکان برای برخی بازیکنان گشاد است

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: قطعا در نیم فصل طبق آنچه سهمیه ما باشد، تغییراتی داریم زیرا برای برخی بازیکنان پیراهن پیکان گشاد آمده است.
تاریخ انتشار: ۲۰:۲۴ - ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 18
کد خبر: ۲۱۹۰۵۸

به گزارش راهبرد معاصر؛ رضا عنایتی پس از شکست دو بر صفر مقابل تراکتور در هفته سیزدهم لیگ برتر، اظهار داشت: ۲ نیمه کاملا متفاوت داشتیم. در نیمه اول شرایط فوق‌العاده خوب و همه چیز به سود ما بود. برنامه‌های ما انجام شد اما پس از اخراج بازیکن حریف مقداری ریتم بازی پیکان به هم ریخت. تفاوت بازیکن باتجربه تراکتور که در حد بین‌المللی بازی کرده‌اند با نفرات جوان ما که در  برخی شرایط بازدهی‌شان کمتر می‌شود، همین است.

وی افزود: این اتفاق برای ما افتاد‌. متاسفانه بازیکنان جوان ما تجربه ندارند و پس از اخراج بازیکن حریف، شیرازه پیکان پاشید. اگر صفا هادی اخراج نمی‌شد، شرایط ما خیلی بهتر بود. همانگونه که از نیمه اول تا دقیقه ۶۰ یا ۶۵ شرایط خوب و موقعیت‌های فوق‌العاده‌ای داشتیم. تراکتور تا آن لحظه نتوانست کاری روی دروازه ما انجام بدهد. به این تیم بزرگ و هوادارانش تبریک می‌گویم و ما هم باید به سرعت برای ادامه کارمان ریکاوری کنیم.

سرمربی پیکان اضافه کرد: بار دیگر نبود VAR به پیکان ضربه زد زیرا گل سالم ما را در نیمه اول قبول نکردند. چندمین بار است لین اتفاق برای ما می‌افتد و مقداری نگران‌کننده شده است. پیکان واقعا نیاز به کسب امتیاز و شوک روحی دارد و اگر آن گل پذیرفته می‌شد، خیلی شرایط برای تراکتور سخت می‌شد. متاسفانه نمی‌دانم چرا همه اشتباهات داوری علیه پیکان است اما امیدوارم شرایطی فراهم شود تا همه تیم‌ها در شرایط مساوی بتوانند رقابت کنند و فقط برای بازی‌های خاص VAR نیاید.

عنایتی تصریح کرد: همه تیم‌ها تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند. امیدوارم با مهیا شدن شرایط، اتفاقات خوبی برای فوتبال ما بیفتد. این بازی را فراموش می‌کنیم زیرا باید هرچه‌ سریع‌تر ریکاوری کرده و برای بازی‌های بعدی شویم. قطعا در نیم فصل طبق آنچه سهمیه ما باشد، تغییراتی داریم زیرا برای برخی بازیکنان پیراهن پیکان گشاد آمده است. فکر کرده‌اند خیلی کار راحتی دارند اما مطمئن باشید تغییرات بزرگی در نیم فصل خواهیم داشت. شرایط پیکان را تغییر می‌دهیم. به ویژه نیاز به بازیکنان باتجربه داریم تا در شرایط سخت تیم را همراهی کنند. سعی می‌کنیم این نقاط ضعف را پوشش بدهیم.

وی درمورد اینکه پیکان در نیمه اول با منظم بازی کردن فوتبال مالکانه ارائه می‌داد اما با وجود تمرینات زیاد همچنان مشکل گلزنی دارد، گفت: تمرینات منظمی به ویژه در بحث تهاجمی داشتیم. گلزنی ذاتی است که باید در وجود یک بازیکن باشد و باید آن ذات را پرورش بدهید. متاسفانه نه تنها در پیکان، بلکه در فوتبال ایران و حتی جهان اگر بازیکنان بزرگ را کنار بگذاریم این اتفاق افتاده است. باید استعدادهای گلزنی را پیدا کرده و آنها را پرورش بدهیم. سعی داریم این مشکل را با سختی زیاد حل کنیم. 

سرمربی پیکان عنوان کرد: با تمرینات زیاد و جذب بازیکن در نیم فصل سعی می‌کنیم این مشکل رفع شود. باید بازیکنی بگیریم که از این لحاظ به پیکان کمک کند‌ زیرا مالکیت داشتن و نتیجه نگرفتن به درد ما نمی‌خورد. هم باید با مالکیت داشتن، فوتبال زیبا بازی کنیم و هم نتیجه بگیریم. خوب نیست مالک توپ باشیم و زیبا بازی کنیم اما نتیجه نگیریم. نقاط ضعفی داریم که باید با تمرین کردن، برطرف کنیم./فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار