ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با استقلال خوزستان-راهبرد معاصر

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با استقلال خوزستان

پرسپولیس با ترکیبی متفاوت به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت.
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 19
کد خبر: ۲۱۹۱۴۴

به گزارش راهبرد معاصر؛ پرسپولیس در هفته های اخیر نتایج خوبی نگرفته و تیم یحیی گل محمدی در دربی هفته قبل هم با وجود اینکه تا لحظات پایانی از حریف سنتی پیش بودند، در نهایت برد را با تساوی عوض کردند و دو امتیاز حساس آن بازی را از دست دادند. حالا شاگردان گل محمدی امروز باید در اهواز به مصاف دیگر استقلال لیگ برتر بروند. پرسپولیس به غیر از ۳ مصدوم اصلی خود یعنی وحید امیری، مرتضی پورعلی گنجی و یاسین سلمانی، می تواند از بقیه بازیکنانش در این بازی استفاده کند.

 

یحیی قصد دارد برای بازی با استقلال خوزستان هم تغییر سیستم دهد و هم چند تغییر مهم را در ترکیب تیمش اعمال کند. پرسپولیس برای اولین بار در این فصل قرار است با ۳ دفاع به میدان برود. علیرضا بیرانوند مطابق انتظار دروازه بان پرسپولیس خواهد بود. مهم ترین تغییرات پرسپولیس در خط دفاعی است و دانیال اسماعیلی فر و گولسیانی جایی در ترکیب اصلی پرسپولیس نخواهند داشت و فرشاد فرجی در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. به این ترتیب،کنعانی زادگان، نعمتی و فرجی ۳ مدافع میانی پرسپولیس را در این بازی تشکیل خواهند داد.

 

در میانه میدان سروش رفیعی نیمکت نشین خواهد شد و شاهد زوج سرلک و ریگی خواهیم بود. مهدی ترابی و سعید صادقی دو بال کناری پرسپولیس خواهند بود و عالیشاه، عمری و زاهدی هم ۳ بازیکن خط حمله پرسپولیس را تشکیل خواهند داد.

 

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی امروز با استقلال خوزستان به این شکل خواهد بود: بیرانوند، نعمتی، کنعانی زادگان، فرجی، ریگی، سرلک، ترابی، عالیشاه، صادقی، عمری و زاهدی./ خبرورزشی

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده