پیروزی کاوه رضایی در دادگاه CAS-راهبرد معاصر

پیروزی کاوه رضایی در دادگاه CAS

مهاجم کنونی باشگاه سپاهان توانست رأی صادر علیه خود در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال را در با رأی دادگاه عالی ورزش نقض کند.
تاریخ انتشار: ۲۰:۵۷ - ۲۸ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 19
کد خبر: ۲۱۹۲۶۴

به گزارش راهبرد معاصر؛ کاوه رضایی مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از شروع فصل بیست‌و‌دوم لیگ برتر، با باشگاه استقلال به توافق رسید و در تمرینات این تیم شرکت کرد، اما چون لیست آبی‌پوشان در آن مقطع پُر بود، با قراردادی جدید راهی تراکتور تبریز شد.

رضایی در نیم‌فصل سال گذشته لیگ برتر دنبال آن بود تا به استقلال بازگردد و به همین دلیل قراردادش را با تراکتور به صورت یک‌طرفه فسخ کرد، اتفاقی که بلافاصله با اعتراض تبریزی‌ها مواجه شد و در نهایت کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال با بررسی مفاد قرارداد این بازیکن، در تاریخ 20 بهمن ماه سال 1401 فسخ قرارداد رضایی با تراکتور را غیرقانونی دانست.

کاوه رضایی پس از صدور این رأی علیه خود، در نیم‌فصل دوم لیگ برتر نتوانست برای تیمی به میدان برود و به همین دلیل از فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال و تراکتور به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت کرد. با گذشت چند ماه از این شکایت، کاوه رضایی توانست رأی کمیته وضعیت در خصوص غیر قانونی تلقی شدن فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور را نقض کند.

این رأی 50 صفحه‌ای که امروز به فدراسیون فوتبال و باشگاه تراکتور ابلاغ شده، رأی کمیته وضعیت مبنی بر غیر قانونی بودن فسخ قرارداد کاوه رضایی با باشگاه تراکتور را نقض کرده است.

 با برنده شدن کاوه رضایی در دادگاه CAS، باشگاه تراکتور دیگر نمی‌تواند ادعایی در خصوص غیر قانونی بودن فسخ قرارداد این بازیکن داشته باشد./تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار