افزایش سقف تراکنش غیر حضوری بانکی به 200 میلیون تومان-راهبرد معاصر

افزایش سقف تراکنش غیر حضوری بانکی به 200 میلیون تومان

به گفته سربازرس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی،‌ سقف تراکنش روزانه غیرحضوری بانکی با افزایش دو برابری به 200 میلیون تومان رسید.
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۲ - ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 23
کد خبر: ۲۳۷۶۲۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ علیرضا غفاری سربازرس اداره مبارزه پولشویی بانک مرکزی در ارتباط زنده با بخش خبر سیما گفت: سقف تراکنش غیر حضوری شبکه بانکی از 100 میلیون روزانه به 200 میلیون تومان افزایش یافت.
وی گفت: به موجب ابلاغیه امروز بانک مرکزی به شبکه بانکی،‌ سقف انتقال پول و تراکنش با اینترنت بانک و همراه بانک در ماه برای فرد حقیقی به یک میلیارد تومان افزایش یافت. همچنین تراکنش های خرید با ابزارهای پذیرش و پوزها و IPG ها و تراکنش غیر حضوری از 100 میلیون به 200 میلیون تومان افزایش یافت.
سربازرس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی تصریح کرد طبق بخشنامه امروز بانک مرکزی،‌ نقل و انتقال وجوه بیش از 200 میلیون تومان تاکنون نیاز به ارائه مدارک ومستندات داشت که این آستانه هم به 400 میلیون تومان افزایش یافته است و تا 400 میلیون نیاز به مستندات نیست و مازاد بر آن باید با ارائه مستندات و مدارک باشد.
سقف برداشت از خودپرداز بانک بطور روزانه 200 هزار تومان از هر کارت و سقف انتقال وجه کارت به کارت با دستگاه خودپرداز بانک 10 میلیون تومان در روز است./فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار