وضعیت بورس در ساعات پایانی معاملات امروز۲۲ اردیبهشت-راهبرد معاصر

وضعیت بورس در ساعات پایانی معاملات امروز۲۲ اردیبهشت

شاخص کل بازار سرمایه در ادامه ی ریزش های خود، با ریزشی ۱۰ هزار واحدی به مرز ۲ میلیون ۲۰۰ هزار واحد نزدیک تر شد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۵ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 11
کد خبر: ۲۴۰۲۴۴

به گزارش راهبرد معاصر، بازار سهام آخرین روز کاری هفته را هم مطابق روز های گذشته این هفته، در وضعیتی کاملا رکودی به پایان رساند. همچنین ارزش معاملات و همچنین تابلوی سرخ اکثر نمادهای بازار بر این بازار نشانگر وضعیت نامطلوب بازار در این روزها دارد.

 

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی 10 هزار واحدی به 2 میلیون و 208 هزار واحد رسید. همچنین شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی 4500 واحدی به ارتفاع 733 هزار واحد رسید.

 

گفتنی است سه نماد «فارس»، «فولاد» و «وامید» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «بپاس»، «آریا» و «هرمز» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «ذوب»، «فولاد» و «کساپا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «آردینه»، «بیوتیک» و «خاور» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

 

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 22 اردیبهشت ماه 1402، مبلغ 3 هزار میلیارد و 400 میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 273 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

 

در بازار امروز 90 نماد در محدوده مثبت و 349 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 128 نماد در محدوده مثبت و 213 نماد در محدوده منفی معامله شدند./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار