بمباران شدید شمال غزه از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی-راهبرد معاصر
نیویورک تایمز: غرب برای گفتگو با ایران به بازرسان هسته‌ای جهان متوسل می‌شود بن‌سلمان در دیدار با اسد: بازگشت قدرتمندانه سوریه، به سود همه کشورهای عربی است رسانه اسرائیلی: آمریکا ارسال سلاح به تل‌آویو را از سر گرفت اردوغان: توافق صلح بین آذربایجان و ارمنستان، فرصت تاریخی است ناتو از اعضای خود خواست اوکراین را در اولویت قرار دهند واکنش حماس به بیانیه نشست سران عرب در منامه ایران ادعای آمریکا درباره وضعیت یمن را رد کرد آغاز دادرسی دیوان لاهه در پرونده شکایت آفریقای جنوبی علیه رژیم صهیونیستی رهبر انصارالله: آمریکایی‌ها حمله به رفح را طراحی کرده‌اند دیدار بشار اسد و بن سلمان در بحرین بیانیه عفو بین‌الملل به مناسبت سالگرد اشغال فلسطین تداوم درگیری‌های پراکنده مرزی طالبان و پاکستان آغاز نشست سران عرب در منامه/ درخواست بن‌سلمان درباره غزه عبداللطیف رشید: ایران هیچ دخالت نظامی در عراق ندارد زلنسکی در خارکیف: وضعیت میدانی به شدت سخت است

بمباران شدید شمال غزه از سوی جنگنده های رژیم صهیونیستی

جنگنده ها و توپخانه رژیم صهیونیستی به شدت شمال غزه و محله های آن را زیر آتش سنگین قرار داده اند.
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۰ - ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 11
کد خبر: ۲۴۰۲۵۴

به گزارش راهبرد معاصر، حملات رژیم صهیونیستی به شمال غزه با شدت تمام ادامه دارد. منابع فلسطینی از بمباران شرق اردوگاه جبالیا در شمال غزه خبر دادند.

 

این منابع همچنین به بمباران محله القصاصیب در اردوگاه جبالیا در شمال غزه اشاره کردند.

 

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منزلی را در خیابان عسلیه در شرق جبالیا بمباران کردند. مناطق الصبره و الزیتون در شمال غزه تحت حملات سنگین اشغالگران قرار دارد.

 

توپخانه رژیم صهیونیستی نیز بیت حانون و شرق جبالیا در شمال غزه را به شدت گلوله باران کرد.

 

همزمان منابع فلسطینی از شهادت ۲۱ نفر بر اثر حملات انجام شده به بیمارستان الاقصی در دیرالبلح خبر دادند. از سوی دیگر منابع خبری از گسترش دامنه حملات رژیم صهیونیستی به عمق شهر رفح خبر دادند.

 

همزمان سازمان دفاع مدنی در غزه اعلام کرد که همچنان بیش از ۱۰ هزار شهید زیر آوار هستند و از زیرآوار بیرون آورده نشده اند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار