انتخاب ۲۷۵ دکترمعلم از میان ۷۰۰۰ متقاضی برای دانشگاه فرهنگیان-راهبرد معاصر

انتخاب ۲۷۵ دکترمعلم از میان ۷۰۰۰ متقاضی برای دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد: از بین ۷۰۰۰ متقاضی جذب هیئت علمی ۲۷۵ نفر انتخاب شدند.
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۴ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 13
کد خبر: ۲۴۰۶۰۹

به گزارش راهبرد معاصر، معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان پیرو رسیدگی به پرونده‌های جذب دکترمعلمان، مأموران آموزشی و دکترکارشناسان، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

در این اطلاعیه آمده است:

 

در راستای توسعه جذب هیئت علمی در دانشگاه فرهنگیان و ضرورت تنظیم هرم اعضای هیئت علمی دانشگاه، روش‌های متنوع تأمین عضو هیئت علمی شامل؛ فراخوان‌های وزارت علوم، جذب دکترمعلمان / دکترکارشناسان، جایابی بورس و انتقال از دانشگاه پیام نور پیش‌بینی شده است.

 

هر کدام از این روش‌ها با حساسیت خاصی پیگیری می‌شود، در جذب دکترمعلمان طی الگوی منظم چندین‌ماهه تعداد 900 نفر از بین 7000 متقاضی غربال شده‌اند و سپس با برگزاری جلسات تخصصی، توسط کارگروه منتخب و با حداقل یکصدوچهل نفرساعت کار هیئت اجرایی جذب، پرونده‌ها بررسی شد و حدود 275 نفر از واجدین شرایط عضو هیئت علمی دانشگاه را متناسب با سیاست‌ها و شاخصه‌های استاد تراز انقلاب اسلامی بر اساس بیانات مقام معظم رهبری و ریاست‌جمهور مشخص کرده‌اند.

 

تأیید نهایی منوط به تصویب هیئت اجرایی جذب است.

 

شایان ذکر است در جهت بهره‌مندی بیشتر از تجربیات ارزنده متقاضیان دکترمعلم و آثار مثبت آن بر دانشگاه از سهمیه رشته‌‌محل روش‌های دیگر جذب نیز جهت افزایش ظرفیت به این روش اختصاص داده شد./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده