۴ نفر از فروشندگان سوالات آزمون وکالت دستگیر شدند + فیلم و جزئیات-راهبرد معاصر

۴ نفر از فروشندگان سوالات آزمون وکالت دستگیر شدند + فیلم و جزئیات

رئیس مرکز حفاظت اطلاعات دستگاه قضا درباره دستگیری فروشندگان سوالات آزمون وکالت توضیح داد: افرادی که سوالات آزمون وکالت را فروخته‌اند و در ازای آن مبالغ قابل توجهی را دریافت کرده بودند، دستگیر شدند.
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۹ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 13
کد خبر: ۲۴۰۶۲۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبداللهی رئیس مرکز حفاظت اطلاعات دستگاه قضا، از دستگیری چهار نفر از افرادی خبر داد که سوالات آزمون وکالت را فروخته و در اِزای آن مبالغ قابل توجهی را دریافت کرده بودند. وی افزود: همچنین طی روز‌های گذشته چند نفر به اتهام جعل عنوان و کلاهبرداری در یکی از حوزه‌های شورا‌های حل اختلاف کشور، دستگیر شدند.

آزمون فوق‌العاده آزمون وکالت در تاریخ جمعه ۱۸ اسفندماه۱۴۰۲ و با شرکت بیش از ۱۱۰ هزار داوطلب برگزار شد. اما از چند ساعت پیش از برگزاری این آزمون، زمزمه‌هایی مبنی بر لو رفتن سوالات به گوش می‌رسید؛ زمزمه‌هایی که پس از برگزاری آزمون این زمزمه، در صفحات مجازی رنگ و بوی جدی تری به خود می‌گیرد. یک کانال تلگرامی ابتدا دو سوال را منتشر کرد و سپس با گذاشتن آدرس کانال تلگرامی دیگر مدعی شد که تمامی سوالات آزمون فوق‌العاده آزمون وکالت را به همراه پاسخ سوالات منتشر کرده است؛ شرکت‌کنندگان در این آزمون صحت این سوالات را تایید کردند. / فارس

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده