جزئیات مصوبه هیات وزیران برای واردات ۲ هزار اتوبوس بین‌شهری-راهبرد معاصر
سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور در آذربایجان شرقی محسن رضایی: مجلس آینده نیاز به وحدت‌ در درون و هم‌افزایی با قوای دیگر دارد کدام مجلس در رأس امور است؟ ۱+۳ گزینه مطرح برای ریاست مجلس خبرگان امیر نصیرزاده: دشمنان علیه ایران تغییر رویکرد داد‌ه‌اند حضور ناو سپاه در محل استقرار نیروهای آمریکایی در نزدیکی جزیره گارسیا سفر رئیس اقلیم کردستان به تهران و هیاهوی غرب سخنگوی دولت: انتخاب ارکان داخلی مجلس با نمایندگان منتخب است آیت الله رئیسی: رابطه بین ایران و آذربایجان ناگسستنی است بانکی‌پور: امیدواریم در پنج سال آینده به نرخ باروری ۲.۵ برسیم سرلشکر سلامی: در عملیات وعده صادق قلب استکبار را هدف گرفتیم وزیر کشور: کمبودهای قانونی درباره نگهداری حیوانات را باید تکمیل کنیم قالیباف: گزارش نظارتی در خصوص تامین اقلام اساسی سه شنبه در مجلس قرائت می‌شود ماموریت قالیباف به کمیسیون عمران برای بررسی سیل مشهد دستور کار مجلس امروز 30 اردیبهشت 1403

جزئیات مصوبه هیات وزیران برای واردات ۲ هزار اتوبوس بین‌شهری

هیات وزیران ثبت سفارش واردات ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس برون شهری با عمر کمتر از ۵ سال را تصویب کرد.
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 14
کد خبر: ۲۴۰۷۵۶

به گزارش راهبرد معاصر، هیات وزیران در جلسه روز نهم اردیبهشت سال جاری به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و کشور، ثبت سفارش واردات ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس برون شهری با عمر کمتر از ۵ سال را تصویب کرد.

 

هدف این مصوبه، توسعه حمل و نقل عمومی مسافر، تنظیم بازار و ارائه خدمات بهینه به زائران و مسافرین اربعین حسینی عنوان شده است.

 

در این مصوبه آمده است که ثبت سفارش واردات ۲۰۰۰ دستگاه اتوبوس برون شهری با عمر کمتر از۵ سال با تایید وزارت راه و شهرسازی و تایید تامین قطعات و وجود شبکه خدمات پس از فروش توسط وزارت صمت و تطابق با استاندارد کارخانه سازنده در زمان ساخت خودرو مجاز است.

 

سود بازرگانی هر گونه واردات اتوبوس که با تایید وزارت کشور جهت جابجایی مسافرین اربعین استفاده می شود مشمول ۵۰ درصد تخفیف است./ ایسنا

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار