هواشناسی فردا/پایان هفته نواحی شرقی و غربی کشور بارانی می‌شود-راهبرد معاصر

هواشناسی فردا/پایان هفته نواحی شرقی و غربی کشور بارانی می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: پایان هفته در نواحی غربی، شمال غربی و نواحی شرقی و شمال شرقی کشور شاهد بارش باران و وزش باد شدید خواهیم بود.
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۲ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 May 15
کد خبر: ۲۴۰۹۸۶


به گزارش راهبرد معاصر؛ صادق ضیائیان مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور گفت: طی امشب و فردا در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، یزد، شمال سمنان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، اصفهان، کرمان، فارس، بوشهر، نیمه شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و ارتفاعات زنجان، قزوین، البرز و تهران شاهد افزایش ابر و بارش باران هستیم.

وی ادامه داد: روز جمعه در مناطقی از شمال غرب، استان‌های ساحلی دریای خزر، شمال شرق، شرق، جنوب، جنوب شرق و ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی در امتداد رشته کوه البرز و نقاطی از مرکز، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که طی این روز شدت بارش در شمال شرق و نوار شمالی کشور است.

وی با بیان اینکه روز شنبه در نوار شمالی و برخی مناطق نوار شرقی کشور بارش و وزش باد شدید انتظار می‌رود، گفت: روز یکشنبه بارش در سواحل غربی دریای خزر و شمال غرب کشور تشدید شده و در دامنه‌های جنوبی البرز، نوار شرقی و بخش‌هایی از مرکز کشور نیز رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می‌شود./باشگاه خبرنگاران جوان 

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده