شرط سازمان ملل برای تداوم کمک‌ به غزه-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

شرط سازمان ملل برای تداوم کمک‌ به غزه

مقامات ارشد سازمان ملل به رژیم صهیونیستی گفته‌اند که اگر اقدامات فوری برای محافظت بهتر از کارکنان این سازمان انجام ندهد، کمک‌های امدادی را در سرتاسر غزه تعلیق خواهد کرد.
تاریخ انتشار: ۲۱:۵۸ - ۰۵ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 25
کد خبر: ۲۴۷۰۲۹

به گزارش راهبرد معاصر؛۲ تن از مقامات سازمان ملل می‌گویند که مقامات ارشد این سازمان نامه‌ای را به مقامات صهیونیستی ارسال و تاکید کرده‌اند که رژیم صهیونیستی باید ارتباط مستقیم با نیروهای صهیونیستی مستقر در غزه را برای کارکنان سازمان ملل فراهم کند.

 

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش کرد که این مقامات به شراط آنکه نامشان فاش نشود، از گفت‌وگو با مقامات صهیونیستی خبر دادند.

 

آنها می‌گویند که تصمیمی درباره تعلیق کمک‌ها در سراسر غزه هنوز اتخاذ نشده است اما مذاکرات با صهیونیست‌ها همچنان ادامه دارد.

 

مقامات ارتش رژیم صهیونیستی به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداده‌اند.

 

«برنامه جهانی غذا» پیش از این با اشاره به نگرانی‌های امنیتی از تعلیق ارسال کمک‌ها به واسطه اسکله نظامی موقت ساخت آمریکا در غزه خبر داده بود.

 

در دویست و شصت و سومین روز حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه، منابع خبری از تداوم یورش نظامیان رژیم اشغالگر به مناطق مختلف کرانه باختری و تشدید کمپین بازداشت و کشتار فلسطینیان خبر دادند./ایسنا

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده