تبلیغات دور دوم انتخابات از چه‌زمانی شروع می‌شود؟-راهبرد معاصر
روایتی از ماجرای اعتراض یک نماینده به هیئت‌رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز سردار نائینی: باید برد عملیات رسانه‌‎ای سپاه متناسب با اقدامات این نهاد باشد تعطیلی برخی روزها در تهران در هفته آینده به‌دلیل گرمای هوا صحت دارد؟ باقری: توسعه سیاست همسایگی و رفع تحریم‌ها از اولویت های سیاست خارجه است منصوری: به بنیاد مستضعفان بازمی‌گردم اعتبارنامه پزشکیان توسط اعضای شورای نگهبان امضا شد وحیدی: به دنبال اخذ مجوز برای حضور سربازها در اربعین هستیم دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط وزارت اطلاعات بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب در مراسمات تنفیذ پزشکیان: قطعاً ما با وحدت می‌توانیم موفق شویم مخبر: شهیدرئیسی مردم را به عنوان پشتیبان دولت به صحنه آورد بهادری جهرمی: به گواهی آمار، دولت سیزدهم دولت تصمیم و اقدام بود تاکید ایران به استفاده از ارزهای محلی به جای دلار در مبادلات‌ بریکس معاون روابط عمومی سپاه منصوب شد دادستان دیوان محاسبات مشخص شد

تبلیغات دور دوم انتخابات از چه‌زمانی شروع می‌شود؟

انتخابات ریاست‌جمهوری دوره چهاردهم روز گذشته برگزار شد و سعید جلیلی و مسعود پزشکیان به دور دوم رفتند.
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - ۰۹ تير ۱۴۰۳ - 2024 June 29
کد خبر: ۲۴۷۴۶۹

به گزارش راهبرد معاصر؛ انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری روز گذشته از ساعت 8 الی 24 در 58 هزار شعبه داخل و 344 شعبه در خارج از کشور برگزار شد.

 

ستاد انتخابات کشور دقایقی پیش بود که نتایج رسمی انتخابات را اعلام کرد و هیچ‌کدام از نامزدها نتوانست 50 درصد + یک رأی را کسب کند. طبق این اعلام، آقایان مسعود پزشکیان و سعید جلیلی به‌ترتیب با 10415191 و 9473298 رأی به دور دوم رفتند تا سرانجام تشکیل دولت چهاردهم به نیمه تیرماه 1403 برسد.

 

سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: تأیید صحت انتخابات به‌عهده شورای نگهبان است و پس از تأیید شورا، دور دوم انتخابات جمعه 15 تیرماه 1403 برگزار خواهد شد.

 

طبق ماده 67 قانون انتخابات ریاست‌جمهوری "فعالیت انتخاباتی در مرحله دوم از تاریخ اعلام رسمی نتایج قطعی آراء مرحله اول شروع و تا 24 ساعت قبل از آغاز اخذ مرحله دوم ادامه خواهد یافت."

 

ستاد انتخابات کشور دقایقی پیش اعلام کرد: بعد از تأیید صحت انتخابات و اعلام اسامی دو نفری که در دور دوم رقابت می‌کنند، با اعلام وزارت کشور تبلیغات آغاز می‌شود و زمان‌بندی تبلیغات نیز طبق جدول زمان‌بندی به‌گونه‌ای است که تا 24 ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری خواهد بود.

 

 آیت‌الله رئیسی و همراهانش 30 اردیبهشت 1403 در سانحه بالگرد به شهادت رسیدند و طبق اصول 131 و 132 قانون اساسی، معاون اول رئیس‌جمهور (محمد مخبر) با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان سرپرست ریاست‌جمهوری و مدیر قوه مجریه منصوب و مأمور شد تا با همراهی سران قوای مقننه و قضاییه انتخابات را نهایتاً ظرف مدت 50 روز برگزار کنند./ تسنیم

مطالب مرتبط
ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار