هاآرتص: در صورت جنگ با حزب‌الله هزاران نفر کشته می‌شوند-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

هاآرتص: در صورت جنگ با حزب‌الله هزاران نفر کشته می‌شوند

یک روزنامه عبری زبان به ناتوانی ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ افروزی علیه حزب الله لبنان اذعان کرد.
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۱۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 01
کد خبر: ۲۴۷۸۱۸

به گزارش راهبرد معاصر،‌ روزنامه صهیونیستی هاآرتص در سرمقاله خود نوشت: در حالی که درگیری‌ها با حزب الله لبنان همچنان ادامه دارد، وزرای راستگرای تندرو بر طبل جنگ در جبهه شمالی می‌کوبند.

 

در ادامه این سرمقاله آمده است: وزیر امور دارایی می‌گوید جنگ با حزب الله سریع و سخت خواهد بود اما این سخنان فریب دهنده است، چرا که چنین جنگی می‌تواند به یک درگیری منطقه‌ای بیانجامد.

 

روزنامه عبری زبان هاآرتص ادامه داد: نسبت به آمادگی ارتش برای ورود به جنگ با حزب الله شک و تردیدهایی وجود دارد و پیش بینی می‌شود در صورت وقوع این جنگ خسارات سنگینی به جبهه داخلی وارد آمده و هزاران تن کشته شوند.

 

این روزنامه اضافه کرد که یوآو گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرده که راهکار سیاسی را بر جنگ ترجیح می‌دهد و این نظر تمام صهیونیست‌هایی است که خواهان بازگرداندن اسرا و ساکنان مناطق شمالی به خانه‌هایشان هستند.

 

پیشتر نیز مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی به قدرت رزمی حزب الله لبنان در سایه تسلیحات پیشرفته این حزب اذعان کرده و نسبت به جنگ افروزی در جبهه شمالی هشدار داده بودند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده