مخبر: مصوبات سفر شهید رئیسی به سیستان‌وبلوچستان اجرایی خواهد شد-راهبرد معاصر
روایتی از ماجرای اعتراض یک نماینده به هیئت‌رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز سردار نائینی: باید برد عملیات رسانه‌‎ای سپاه متناسب با اقدامات این نهاد باشد تعطیلی برخی روزها در تهران در هفته آینده به‌دلیل گرمای هوا صحت دارد؟ باقری: توسعه سیاست همسایگی و رفع تحریم‌ها از اولویت های سیاست خارجه است منصوری: به بنیاد مستضعفان بازمی‌گردم اعتبارنامه پزشکیان توسط اعضای شورای نگهبان امضا شد وحیدی: به دنبال اخذ مجوز برای حضور سربازها در اربعین هستیم دستگیری ۲ سرکرده داعش توسط وزارت اطلاعات بازخوانی مطالبات رهبر انقلاب در مراسمات تنفیذ پزشکیان: قطعاً ما با وحدت می‌توانیم موفق شویم مخبر: شهیدرئیسی مردم را به عنوان پشتیبان دولت به صحنه آورد بهادری جهرمی: به گواهی آمار، دولت سیزدهم دولت تصمیم و اقدام بود تاکید ایران به استفاده از ارزهای محلی به جای دلار در مبادلات‌ بریکس معاون روابط عمومی سپاه منصوب شد دادستان دیوان محاسبات مشخص شد

مخبر: مصوبات سفر شهید رئیسی به سیستان‌وبلوچستان اجرایی خواهد شد

سرپرست ریاست جمهوری در دیدار مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان، با اشاره به تأکیدات شهید رئیسی نسبت به مردم و نیازهای این استان، گفت: با وجود اینکه سفر دوم شهید رئیسی به سیستان و بلوچستان انجام نشد، اما مصوبات تصمیم‌گیری شده در خصوص این سفر حتماً ابلاغ و اجرایی خواهد شد.
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - ۱۱ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 01
کد خبر: ۲۴۷۸۳۷

به گزارش راهبرد معاصر، در نشست محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری با استاندار و مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان که عصر روز یکشنبه برگزار شد، ضرورت اجرای مصوبات سفرهای استانی شهید آیت‌الله رئیسی به این استان مورد تأکید قرار گرفت.


محمد مخبر در این دیدار با اشاره به تاکیدات ویژه شهید رئیسی نسبت به مردم و نیازهای استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با وجود اینکه سفر دوم آیت‌الله رئیسی به استان سیستان و بلوچستان انجام نشد، اما مصوبات تصمیم‌گیری شده در خصوص این سفر حتماً ابلاغ و اجرایی خواهد شد.
سرپرست ریاست جمهوری در این جلسه همچنین پس از استماع نیازهای استان سیستان و بلوچستان، دستورات لازم جهت حل مسائلی نظیر خرید خدمت حدود ۶ هزار نفر از معلمان، پیگیری پیشرفت راه‌آهن زاهدان-چابهار، درخواست ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در شهرهای مرزی و تامین تجهیزات تولیدی کارخانه بافت بلوچ را صادر کرد.


مخبر همچنین در این جلسه، سازمان برنامه را مکلف نمود تا موضوع بسته ۶۰ همتی توسعه و پیشرفت استان را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری نماید.


در این جلسه محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان نیز گزارشی از روند پیشرفت و اجرای مصوبات دور اول سفر استانی شهید آیت‌الله رئیسی و میزان توسعه، آبادانی، عمران و ارتقای امکانات و توانمندی‌های زیرساختی این استان در دولت سیزدهم ارائه کرد.


در ادامه این دیدار نمایندگان سیستان و بلوچستان ضمن طرح برخی مسائل استان، حل این مشکلات و همچنین رفع برخی موضوعات استان از قبیل افت فشار برق، ساخت و تجهیز سالن‌های ورزشی و خطوط انتقال بنزین و گازوئیل از کرمان به سیستان و بلوچستان را خواستار شدند./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده