جزئیات مصوبات جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی‌های دولت-راهبرد معاصر

جزئیات مصوبات جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی‌های دولت

در چهل و دومین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی های دولت موارد جدیدی از فهرست مولد سازی به تصویب رسید.
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۳ - ۱۲ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 02
کد خبر: ۲۴۷۹۳۱

به گزرش راهبرد معاصر؛ چهل و دومین جلسه کمیته تخصصی مولدسازی دارایی های دولت به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی در سازمان خصوصی سازی برگزار شد.

 

در این نشست موارد جدیدی از فهرست مولد سازی به تصویب رسید و اعضا با لغو مصوبه مازاد یک فقره ملک با بهره برداری شرکت ارتباطات و زیرساخت در تهران موافقت کردند.

 

همچنین در این نشست با قیمت و شرایط واگذاری یک فقره ملک با بهره برداری وزارت نیرو در اصفهان موافقت شد.

 

در ادامه این جلسه، یک فقره ملک با بهره برداری وزارت دادگستری در استان اصفهان، دو فقره ملک با بهره برداری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در استان سمنان، دو فقره ملک با بهره برداری وزارت تعاون در استان سمنان، چهار فقره ملک با بهره برداری وزارت علوم در استان سمنان، یک فقره ملک با بهره برداری سازمان زندان ها و یک فقره ملک با بهره برداری سازمان مدیریت و برنامه ریزی در استان آذربایجان‌غربی مازاد اعلام شده و قیمت و شرایط واگذاری آنها به تصویب رسید.

 

همچنین اعضا با لغو مجوز فروش دو فقره ملک با بهره برداری وزارت جهاد کشاورزی در استان‌های زنجان و اصفهان موافقت کردند.

 

در بخش دیگری از این‌ نشست، 9 فقره ملک با بهره برداری وزارت آموزش و پرورش در استان سمنان مازاد اعلام شد و شرایط واگذاری آنها به تصویب رسید.اعضا در این نشست، همچنین قیمت و شرایط واگذاری 3 فقره ملک با بهره برداری وزارت آموزش و پرورش در استان قم را بررسی و به تصویب رساندند.

 

در ادامه این نشست، گزارش سازمان زندان ها در خصوص بسته های رونق استانی بررسی شد./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده