رهبر انصارالله: سران عرب به جنایات اسرائیل اعتنایی ندارند-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

رهبر انصارالله: سران عرب به جنایات اسرائیل اعتنایی ندارند

رهبر انصارالله با اشاره به ادامه جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم بی دفاع نوار غزه از سکوت و بی اعتنایی کامل سران عرب در برابر این جنایات انتقاد کرد.
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۳ - ۱۴ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 04
کد خبر: ۲۴۸۲۵۵

به گزارش راهبرد معاصر،  سید عبدالملک الحوثی گفت : رژیم اسرائیل به جنایات وحشیانه و هولناک خود افتخار می کند، و باعث تاسف است که نظامهای عرب به طور کامل آن را نادیده می گیرند.

وی خاطر نشان کرد با طولانی شدن جنگ و تجاوزات علیه غزه، اهتمام در سطح پیگیری رخدادها و موضعگیری و کار برای مقابله با آن از سوی بسیاری از افراد کاهش می یابد.

الحوثی تاکید کرد آنچه در فلسطین جریان دارد، جنایت کشتار دسته جمعی یک ملت مظلوم و مسلمان است، سریال خونین جنایات وحشیانه بی سابقه است.

 هفته گذشته 12 عملیات علیه اسرائیل انجام شد/ آمریکا شریک تمام جنایات اسرائیل است

رهبر انصارالله در ادامه گفت دشمن از اقدامات وحشیانه و هولناک خود لذت می‌برد و به آن افتخار می‌کند، این در حالی است که نظامهای عرب، این اقدامات وحشیانه را نادیده گرفته اند.

وی خاطر نشان کرد این نظامها(عرب)، حزب الله را یک سازمان تروریستی قلمداد کرده و اتحادیه عرب هم آن را مورد تاکید قرار داده است.

الحوثی اظهار داشت نظامهای عرب، رژیم صهیونیستی را با وجود این همه جنایات هولناک و وحشیانه در هیچ فهرست تروریستی قرار نداده اند.

وی افزود هر کس جنایات کشتاردسته جمعی را که اشغالگران اسرائیلی مرتکب می شوند، مشاهده می کند، می بیند که بیشتر قربانیان، زنان و کودکان هستند.

رهبرانصارالله اظهار داشت: دو رقیب انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در وفاداری با صهیونیسم و حمایت از اسرائیل با هم رقابت می کنند.

الحوثی تاکید کرد آمریکا شریک تمام جنایاتی است که اسرائیل مرتکب می شود و از همه جنایات دفاع می کند.

وی خاطر نشان کرد عملیات طوفان الاقصی چنان ارکان رژیم اسرائیل را به لرزه  درآورد که آمریکا را وادار به دخالت مستقیم برای حمایت و نجات این رژیم کرد.

الحوثی اظهار داشت عملیات مقاومت فلسطین در نوار  غزه تاثیرگذار بوده و  دشمن را دچار ضعف و فرسایش کرده است.

وی تاکید کرد عملیات حزب الله با تاثیرگذاری بزرگ بر دشمن همچنان ادامه دارد و وضعیت دشمن در جبهه لبنان بسیار بد است.

رهبرانصارالله گفت عملیات یمن در چارچوب حمایت از غزه در هفته گذشته به 12 عملیات رسید که با استفاده از 20 موشک و پهپاد و قایق انجام شد.

وی افزود نبرد آمریکا برای متوقف کردن عملیات ارتش یمن در دریا، عملیات آسان یا ساده نبوده است./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده