پیام تبریک محسن رضایی به پزشکیان-راهبرد معاصر

پیام تبریک محسن رضایی به پزشکیان

محسن رضایی عضو در پیامی ضمن تبریک به مسعود پزشکیان تاکید کرد: یک «دولت اجماع ملی» حول محور همه ظرفیت‌ها، شایستگان و دلسوزان در جمهوری اسلامی پایه گذاری کنید.
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۴ - ۱۶ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 06
کد خبر: ۲۴۸۳۸۶

به گزارش راهبرد معاصر؛، محسن رضایی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی ضمن تبریک به مسعود پزشکیان؛ رییس جمهور منتخب ملت ایران تاکید کرد:  یک «دولت اجماع ملی» حول محور همه ظرفیت ها، شایستگان و دلسوزان در جمهوری اسلامی پایه گذاری کنید.
متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی 
برادر گرامی و رزمنده دفاع مقدس
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان؛ رییس جمهور منتخب ملت ایران
باسلام؛ 
اعتماد ملت عزیز و فداکار ایران به جنابعالی به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران را به شما تبريک عرض می کنم. این انتخابات یکبار دیگر ثابت کرد که پیوند ملت و رهبری از یکطرف و تعهد و پایبندی آنها به دستاوردهاي انقلاب از جمله مردمسالاری دینی، ناگسستنی و ابدی است و خدای متعال را از این جهت شکر می گوییم.


 با این حال، شرایط داخلی و خارجی کشور، با انبوهی از فرصت‌ها، چالش ها، انتظارات ملی و همچنین مطالبات نظام، رهبری فرزانه انقلاب و دلسوزان کشور همراه است. 


به همین جهت، بنده با روحیه، اعتقاد و توانی که از شما به عنوان رزمنده دفاع مقدس و معتقد به مبانی انقلاب و ارزش های دینی- ملی می شناسم، پیشنهاد می دهم و امید دارم که جنابعالی یک «دولت اجماع ملی» حول محور همه ظرفیت ها، شایستگان و دلسوزان در جمهوری اسلامی پایه گذاری کنید تا به عنوان الگویی در دولت های بعدی ادامه یابد.


 در این مسیر، همه نیروهای سیاسی کشور به عنوان یک وظیفه و رسالت ملی نیز می توانند یاری گر جنابعالی برای حل مسائل و پیشرفت کشور باشند. 
سرباز وطن و انقلاب
محسن رضایی 
۱۶ تیرماه ۱۴۰۳/ فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار