مشتریان خودروهای وارداتی حساب وکالتی باز کنند-راهبرد معاصر

مشتریان خودروهای وارداتی حساب وکالتی باز کنند

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی گفت: مشتریان می‌توانند از امروز دوشنبه مورخ ۱۸ تیر ۱۴۰۳ صرفاً در بانک های مورد تایید این سامانه مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را در حساب وکالتی قرار دهند.
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۵ - ۱۸ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 08
کد خبر: ۲۴۸۷۸۶

به گزارش راهبرد معاصر؛ تقدسی مدیر سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی اعلام کرد: مشتریان می‌توانند از امروز دوشنبه مورخ 18 تیر 1403 صرفاً در بانک های مورد تایید این سامانه مبلغ 500 میلیون تومان را در حساب وکالتی قرار دهند.البته مشتریان باید توجه داشته باشند که صرفاً مبلغ 500 میلیون تومان را در بانک های مورد تایید سامانه وکالتی کنند و برای این افراد تا روز پنج شنبه مهلت افتتاح حساب وکالتی در نظر گرفته شده است.

 

وی در مورد فرایند عرضه جدید خودروهای وارداتی، افزود: در این عرضه خودروهای وارداتی، مشتریان جدید با افتتاح حساب وکالتی می‌توانند ثبت درخواست خرید خود را در سامانه انجام دهند.  در این عرضه اولویت اول با مشتریان قدیمی است؛ اما مشتریان جدید هم می توانند با افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودروهای وارداتی اقدام کنند. با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، تیراژ خودروهای حاضر در این عرضه بیشتر از تعداد مشتریان باقی مانده از اسفند 1401 است.

 

مهدی تقدسی در ادامه افزود: «در این عرضه محصولات نشان تویوتا، هونگچی، هوندا، سانگ یانگ، هاوال، سوزوکی، بستیون، نیسان، اشکودا و… در مدل های مختلف عرضه خواهد شد و مشتریانی که حساب وکالتی خود را افتتاح کنند، از روز سه شنبه مورخ 19 تیر 1403 می توانند ثبت درخواست خود را در سامانه وارداتی ها داشته باشند»./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار