قانونگذار آمریکایی: اقدامات رژیم صهیونیستی در غزه نسل کشی است-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

قانونگذار آمریکایی: اقدامات رژیم صهیونیستی در غزه نسل کشی است

رشیده طلیب به رژیم صهیونیستی به دلیل حمله به یک مدرسه در خان یونس حمله کرد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۷ - ۲۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 10
کد خبر: ۲۴۹۱۹۲

به گزارش راهبرد معاصر، توحش رژیم صهیونیستی در غزه به حدی است که اکنون صداها در غرب را نیز بلند کرده است.

 

بر این اساس، رشیده طلیب، تنها قانونگذار فلسطینی کنگره آمریکا حمله رژیم صهیونیستی به یک مدرسه وابسته به سازمان ملل در خان یونس را مصداق بارز نسل کشی خواند.

 

وی در این رابطه در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت: این مسئله که رژیم صهیونیستی به طور هدفمند در حال هدف قرار دادن مناطق غیرنظامی فلسطینیان بوده و این کار را بارها تکرار می‌کند در حالی که رهبران جهان در حال نظاره این ماجرا و سکوت بوده و حتی در برخی موارد به این مسئله افتخار می‌کنند، تهوع آور است.

 

در ادامه این پیام آمده است: بی تردید این اقدام نسل کشی است. هدف قرار دادن غیرنظامیان به این روش یک جنایت جنگی است. دادگاه کیفری بین المللی، کجاست درخواست بازداشت مقامات صهیونیست کو؟

 

این پیام در حالی منتشر می‌شود که رژیم صهیونیستی طی ۴ روز گذشته ۴ بار مدارس وار غزه که آوارگان در آن پناه گرفته‌اند را هدف قرار داده است.

 

سازمان آن روا می‌گوید از زمان آغاز جنگ غزه تاکنون بیش از ۵۰۰ غیرنظامی که در مدارس وابسته به سازمان ملل پناه گرفته بوده‌اند در حملات رژیم صهیونیستی جان خود را از دست داده‌اند./ مهر

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار