قتل ۳ زن در انگلیس با سلاح سرد-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

قتل ۳ زن در انگلیس با سلاح سرد

پلیس انگلیس اعلام کرده است که کایل کلیفورد ۲۶ ساله را به دلیل قتل سه زن در انگلیس تحت تعقیب فوری قرار داده است.
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۲ - ۲۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 10
کد خبر: ۲۴۹۲۵۶

به گزارش راهبرد معاصر، مردی پس از قتل سه زن در هرتفوردشایر انگلیس تحت تعقیب است. 

 

به گزارش اسکای نیوز، پلیس اعلام کرده است که کایل کلیفورد 26 ساله اهل انفیلد در شمال لندن را به دلیل قتل سه زن در هرتفوردشایر انگلیس تحت تعقیب فوری قرار داده است.

 

افسران پلیس ساعت 7 عصر روز سه شنبه، به خانه‌ای در محله اشلین کلوز، بوشی فراخوانده شدند.

 

افسران پلیس به محض رسیدن به محل حادثه، جسد سه زن به قتل رسیده را پیداکردند. آنها گمان می‌کردند که این سه زن ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند.

 

پلیس هرتفوردشایر اعلام کرد که در حال تحقیق درباره این قتل است و به صورت جدی تحت تعقیب کلیفورد است.

 

پلیس هشدار داده است که قاتل هنوز سلاحی در اختیار داشته باشد./ تسنیم

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار