حادثه امنیتی بسیار سخت برای اشغالگران در غزه-راهبرد معاصر
واکنش روسیه به تصمیم آمریکا برای استقرار سامانه موشکی در آلمان سید حسن نصرالله: هدف غرب لطمه زدن به ارزش‌های مرتبط با جهاد، شهادت و مقاومت بود واکنش ایران به ادعای استفاده از تسلیحات تهران توسط یمن آمریکا تحریم‌هایی را علیه رژیم صهیونیستی اعمال کرد طعنه رهبر انصارالله به فرار ناو آمریکایی: شما از شیر غران، گریخته‌اید، نه یک موش! نتانیاهو: هر توافقی باید به اسرائیل اجازه دهد به جنگ بازگردد موافقتنامه جامع همکاری ایران و روسیه بزودی امضا می‌شود استقرار سفیر جمهوری آذربایجان در تهران در آینده نزدیک حماس: تاکنون هیچ خبر جدیدی درباره مذاکرات به ما داده نشده است سرنگونی پهپاد رژیم صهیونیستی در شمال نوار غزه قالیباف و پوتین دیدار کردند سرویس اطلاعات خارجی روسیه: واشنگتن به دنبال جایگزین برای زلنسکی است وضعیت زندانیان ایرانی محور گفت‌وگوی سفیر ایران و معاون وزیر دادگستری ترکیه واکنش کرملین به بیانیه پایانی نشست ناتو قرارداد یک میلیارد دلاری مراکش با رژیم صهیونیستی در بحبوحه جنگ در غزه

حادثه امنیتی بسیار سخت برای اشغالگران در غزه

منابع رسانه‌ای عبری از رخ دادن یک «حادثه امنیتی بسیار سخت» برای ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه و مجروح و کشته شدن چند نظامی این رژیم خبر دادند.
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۶ - ۲۰ تير ۱۴۰۳ - 2024 July 10
کد خبر: ۲۴۹۲۸۹

به گزارش راهبرد معاصر، رسانه‌های عبری گزارش دادند: یک حادثه امنیتی دشوار برای ارتش در محله «تل الهوا» واقع در غرب شهر غزه رخ داده است.

 

طبق گزارش این رسانه‌ها، پنج بالگرد نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه فرود آمده تا مجروحان و کشته شده‌ها را به بیمارستان منتقل کنند.

 

برخی منابع در این باره اعلام کردند که نظامیان صهیونیست در تله رزمندگان مقاومت گیر افتادند.

 

در همین راستا، خبرگزاری سما گزارش داد که بالگرد‌های «آپاچی» ارتش رژیم صهیونیستی درحال بمباران محله تل الهوا هستند.

 

طبق این گزارش، ارتش رژیم صهیونیستی همزمان با حملات توپخانه‌ای درحال هدف قرار دادن این محله است.

 

سما همچنین از درگیری شدید میان رزمندگان فلسطینی و ارتش رژیم صهیونیستی در محله تل الهوا و شنیده شدن صدای چند انفجار در این محله خبر داده است.

 

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

 

حملات رژیم صهیونیستی در حالی وارد دهمین ماه شده است که تحولات میدانی پس از ۲۷۸ روز، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است، تاکتیک‌هایی که منجر به فرسودگی و شکست اطلاعاتی ارتش این رژیم شده است./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده