نظر عادل فردوسی‌پور درباره پنالتی جنجالی استقلال چه بود؟-راهبرد معاصر

نظر عادل فردوسی‌پور درباره پنالتی جنجالی استقلال چه بود؟

نگاهی به خلاصه گزارش عادل فردوسی‌پور از دربی دور رفت فصل جاری لیگ برتر نظر کارشناسی این گزارشگر با سابقه نسبت به صحنه‌های داوری را مشخص کرد.
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۸ - ۲۷ آذر ۱۴۰۲ - 2023 December 18
کد خبر: ۲۱۸۹۲۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ عادل فردوسی‌پور پس از مدت‌ها سکوت در ارتباط با گزارش بازی‌های فوتبال سرانجام در پلتفرمی که در فضای مجازی دارد اقدام به گزارش دیدار دربی دور رفت لیگ برتر کرد.

 

از نکات جالب توجه در این گزارش که با جذابیت‌های همیشگی صدای این مجری - گزارشگر توانمند همراه بود نگاه کارشناسی او نسبت به صحنه‌های حساس و مشکوک به پنالتی درون محوطه جریمه دو تیم بود.

 

عادل فردوسی‌پور در ارتباط با صحنه برخورد آرمین سهرابیان و شهاب زاهدی درون محوطه جریمه استقلال معتقد بود خطای پنالتی صورت نگرفته است. او درباره صحنه دوم و خطای اول علی نعمتی درون محوطه جریمه نیز معتقد بود موعود بنیادی‌فر بی‌دلیل برای دیدن تصاویر کمک داور ویدیویی از زمین خارج شده است و پنالتی رخ نداده بود.

 

اما او در صحنه سوم که موعود بنیادی‌فر برای دیدن وی‌ای‌آر از زمین خارج شد معتقد بود این صحنه پنالتی است و موعود بنیادی‌فر آن را پنالتی اعلام می‌کند که همینطور هم شد.

 

بسیاری از هواداران استقلال در واکنش به این اقدام عادل فردوسی‌پور عملکرد او و نگاهش را تایید کرده‌اند و این در حالی است که بسیاری از هواداران پرسپولیس همچنان معتقدند صحنه برخورد علی نعمتی و آرش رضاوند در اواخر بازی پنالتی نبوده است./ خبرورزشی

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار