زاکانی: عملیات نیروهای مسلح برای تنبیه صهیونیست‌ها کار بسیار بزرگ و شاهکار عظیمی بود-راهبرد معاصر
تعابیر رهبر انقلاب درباره شهید رئیسی و سایر شهدای اخیر مذاکره احزاب اصلاح طلب برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری بیانیه هیات دولت در خصوص حضور حماسی مردم در مراسم‌ تشییع شهدای خدمت چرا لایحه حفاظت از داده‌های شخصی در دولت تصویب شد؟ مخبر: دولت به تمام تعهدات «رئیس جمهور شهید» از جمله ساخت مسکن متعهد است محمدرضا عارف وارد رقابت انتخاباتی ریاست جمهوری می‌شود؟ برگزاری انتخابات الکترونیکی ریاست‌جمهوری در انتظار نظر شورای نگهبان مسابقات پنجگانه نظامی ایران و روسیه در اصفهان برگزار شد دو نامزداحتمالی اصلاحات/شرط لاریجانی برای اعتدالیون کدخدایی: امیرعبداللهیان مرد میدان دیپلماسی بود اسامی نامزدهای هیئت رئیسه مجلس دوازدهم رئیس‌‌جمهور عراق وارد تهران شد جزئیات روند برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری؛ از زمان تائید صلاحیت‌ها تا اعلام اسامی نامزدها قدردانی از حضور پرشور مردم در بدرقه رئیس جمهور شهید جزئیات جلسه افتتاحیه مجلس دوازدهم

زاکانی: عملیات نیروهای مسلح برای تنبیه صهیونیست‌ها کار بسیار بزرگ و شاهکار عظیمی بود

شهردار تهران با اشاره به عملیات «وعده صادق» گفت: اقدام صورت گرفته از سوی نیروهای مسلح کار بسیار بزرگ و شاهکاری عظیم بود که بحمدالله در موضوع پهپادی و موشکی انجام شد که جا دارد به همه نیروهای مسلح تبریک بگوییم.
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۱ - ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 22
کد خبر: ۲۳۷۳۰۴

به گزارش راهبرد معاصر؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران با اشاره به حمله تنبیهی نیروهای مسلح کشورمان علیه مواضع رژیم صهیونیستی گفت: قبل‌ و بعد از حمله جمهوری اسلامی ایران و ظهور و بروز اقتدار اساسی نیروهای مسلح ایران اسلامی در مواجهه با جنایت‌کاری‌های اسرائیل، ما 2 وضعیت جدید را در عرصه منطقه و آثار آن در عرصه جهان می‌بینیم.


وی اضافه کرد: اقدام صورت گرفته از سوی نیروهای مسلح کار بسیار بزرگ و شاهکاری عظیم بود که بحمدالله در موضوع پهپادی و موشکی انجام شد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسئولیت‌های این مأموریت را پذیرفت که جا دارد به سپاه و ارتش و همه نیروهای مسلح تبریک بگوییم.


زاکانی در توضیح وضعیت جدید ایجاد شده تصریح کرد: با تعرض اسرائیل و جنایتی که انجام داد و استمرار جنایت‌های شش ماهه گذشته این رژیم، یک اجماع جهانی علیه این عنصر غاصب شکل‌گرفت.


وی اضافه کرد: با عنایت به این اجماع جهانی و اتکایی که صورت گرفت، دست برتر ایران در پاسخ‌دهی و صیانت از استقلال کشور و صیانت از عزت و آبروی ملت شریف ایران شرایطی را فراهم کرد که نیروهای مسلح با اقتدار این عملیات را انجام دادند که جا دارد از نیروهای مسلح کشورمان تقدیر کنیم./ فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده