معاون حقوقی رئیس جمهور: پیگیر اجرای رای دادگاه منافقین در خارج از کشور هستیم-راهبرد معاصر
سرپرست استانداری آذربایجان شرقی مشخص شد پوتین در گفت‌وگو با مخبر: ایران از این روزهای سخت عبور خواهد کرد فرمانده کل سپاه: رئیسی ایستایی و استراحت را برای خود حرام می‌دانست افتتاحیه مجلس خبرگان فردا برگزار می‌شود ایرانیان عصر امروز به مناسبت شهادت آیت‌الله رئیسی تجمع می‌کنند تشکیل کمیته‌های پنج‌گانه برای پیگیری امورات جاری کشور با دستور مخبر توضیحات سخنگوی دولت درباره اعلام عزای عمومی و برگزاری امتحانات دانش‌آموزان شناسایی هویت تمام شهدا/ نیازی به آزمایش دی‌ان‌اِی نیست کادر پروازی پرواز شهادت+تصاویر واکنش حسین شریعتمداری به شهادت آیت الله رئیسی سردار جلالی: آیت‌الله رئیسی هیچگاه فرصت خدمت به مردم را به عافیت پشت‌میز نشینی ترجیح نداد سرلشکر باقری شهادت آیت‌الله رئیسی را تسلیت گفت رئیس مجلس خبرگان رهبری: آیت الله رئیسی نمونه اتم و اکمل مدیران انقلابی و ولایی بود احمدی‌نژاد شهادت آیت‌الله رئیسی را تسلیت گفت رهبر انقلاب "مخبر" را به عنوان مدیر قوه مجریه منصوب کردند

معاون حقوقی رئیس جمهور: پیگیر اجرای رای دادگاه منافقین در خارج از کشور هستیم

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: منتظرم صدور رای دادگاه منافقین هستیم تا آن رای که امکان اجرا آن در خارج از کشوروجود دارد را پیگیری کرده تا رای در خارج از کشور نیز اجرا شود.
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 2024 April 27
کد خبر: ۲۳۸۰۸۱

به گزارش راهبرد معاصر؛ محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور در رابطه با پیگیری دولت برای محاکمه منافقین گفت: خوشبختانه در این دولت با پیگیری های صورت گرفته معاونت حقوقی و هم پیگیری های وزارت اطلاعات این کار در تاریخ انقلاب برای اولین بار در این دولت انجام شد. اسناد جنایات و خیانت های سازمان مجاهدین خلق توسط وزارت اطلاعات جمع آوری شده و تحویل قوه قضاییه شد و خوشبختانه قوه قضاییه نیز دادگاه ها را تشکیل داده است و در حال رسیدگی است.


پیگیر اجرای رای دادگاه منافقین در خارج از کشور هستیم
دهقان در رابطه با اجرای رای این دادگاه ها گفت: ما منتظرم صدور رای هستیم تا آن رای که امکان اجرا در خارج از کشور وجود دارد را پیگیری کرده تا رای در خارج از کشور نیز اجرا شود. سازمان منافقین با همه جنایاتی که کردندچون برخورد مناسبی در داخل کشور در سال های گذشته با آن ها صورت نگرفته است جسارت آن زیاد تر شده است و با وجود شهید کردن بیش از 17000 نفر از مردم ما طلبکار نبز هستند. درواقع شاید در این سال های اخیر بزرگترین سازمان تروریستی دنیا می توانند محسوب شوند.


این افراد خودشان چیزی نیستند و فقط تحت حمایت آمریکا هستند
دهقان با توجه به حمایت های آمریکا از سازمان منافقین گفت: این ها خودشان چیزی نیستند و واقعیت آن است که آمریکا آن هارا در سال های متمادی گذشته حمایت کرده است و تجهیزات و امکانات لازم را به آن ها داده است و به این افراد پول داده است تا مرتکب این جنایات شوند؛ همانطور که الان نیز تحت حمایت آمریکا هستند و آمریکا این افراد را بعد از مرگ صدام در عراق حمایت کرد و با حمایت آمریکا برا ی زندگی به کشور های اروپایی رفتند. بنابراین این افراد یک جریان منافق آمریکا هستند که علیه جمهوری اسلامی فعالیت می کنند./ فارس

ارسال نظر
تحلیل های برگزیده
آخرین اخبار